Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepie

Café Silesia - wiemy jaką kawę wybrać.

Od 2008 roku najważniejszym zadaniem, jakie przed sobą postawiliśmy jest proponować Państwu w naszym sklepie te włoskie kawy, z których powstanie idealne espresso. Jedwabiste, z przyjemną goryczką ciemnej czekolady i nutami owocowymi. Włoska kawa, ale świeżo palona. Włoskie espresso, ale z idealną cremą. To wszystko możliwe jest tylko z dobrą kawą ziarnistą i mieloną, którą pieczołowicie selekcjonuje się wyłącznie w niewielkich palarniach rodzinnych. Tutaj wysoką jakość kaw najlepszych do ekspresu ciśnieniowego zapewnia tradycja przekazywana od pokoleń.

Dla Państwa odnajdujemy te palarnie, które oddadzą najlepiej smak udanych wakacji w Italii i sprawią, że bez względu na to czy najbardziej cenicie sobie wyśmienite cappuccino czy naprawdę smaczne espresso, to poczujecie się jakbyście pili swoją ulubioną kawę w kawiarni w słonecznej Bolonii czy antycznej Brescii.

Wieloletnie doświadczenie w wyborze kaw i doskonała znajomość opinii naszych Klientów sprawia, że specjalizujemy się nie tylko odnajdywaniu najlepszych kaw, ale przede wszystkim w dobieraniu ich pod kątem preferencji Klientów. I wiemy, która kawa będzie najlepsza w zależności od tego czy do zaparzania używają moki, ekspresu ciśnieniowego czy metod przelewowych.

Naszym znakiem rozpoznawczym i gwarantem wiarygodności jest to, że nie bazujemy na znanych markach kaw, ale na markach, które zasługują na to, by stać się znane. W Café Silesia znajdziecie Państwo odpowiedź jaka kawa ziarnista jest najlepsza lub po jaką kawę mieloną warto sięgnąć na początek.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ekspresy ciśnieniowe produkowane przez twórcę patentu ekspresu ciśnieniowego firmę Bezzera oraz ciśnieniowe ekspresy automatyczne marki Jura. Proponujemy również wszelkiego typu urządzenia niezbędne do jej zaparzania.

Jednak najważniejsze, co Państwu oferujemy to naszą pomoc w wyborze jak najlepszej kawy.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji,

Café Silesia

pixel