Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-03-25

Kupuj zdalnie. Kupuj bezpiecznie.

Kupuj zdalnie. Kupuj bezpiecznie.

W ostatnich dniach słowa „bezpieczne zakupy” nabrało dodatkowego znaczenia. Kupowanie on-line kawy, herbaty czy dodatków lub akcesoriów do kawy nie tylko jest wygodne jak zawsze, ale pozwala również przyłączyć się do akcji #zostanwdomu. Oczywistym jest, że w tej chwili na pierwszy plan wysuwa się dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych Klientów jak i Pracowników. Dlatego w naszej siedzibie oraz magazynie wdrożyliśmy wszystkie niezbędne procedury i zasady zachowania higieny - w oparciu o wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Szybkość realizacji zamówień składanych w naszym sklepie internetowym w żaden sposób nie jest zaburzona i przebiega tak jak dotychczas. Sprawność naszego działania pozostaje bez zmian, pomimo wprowadzenia pracy zmianowej oraz zdalnej tam, gdzie jest to tylko możliwe. Wszystkie środki bezpieczeństwa wprowadzone w dbałości o naszych Pracowników w niczym nie zmieniają tego, że nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dostawa do paczkomatu, jeszcze bezpieczniej.

  • Możliwość otwarcia skrytki paczkomatu bezdotykowo z pomocą aplikacji
  • Darmowa Dostawa do Paczkomatu już od 199zł
  • Błyskawiczna wysyłka

Jak wielu z Państwa wiadomo od dawna nasz sklep internetowy mocno promował wybór paczkomatu jako najtańszej i najwygodniejszej z form dostawy. A w ostatnich jak i nadchodzących tygodniach wybór ten polecaliśmy i polecać będziemy jako obecnie najbezpieczniejszą formę dostawy, skoro w obliczu obecnych zagrożeń ta opcja pozwala na ograniczenie kontaktu z innymi osobami. I rekomendujemy ją również dlatego, że u nas niezmiennie Darmową Dostawę do Paczkomatu® InPost można uzyskać już przy zamówieniu o wartości 199zł. Dodatkowo zalecamy przy odbieraniu paczki z Paczkomatu InPost nie dotykać panelu sterującego, ale otworzyć skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play). Co więcej, jeśli po złożeniu zamówienia i wyborze dostawy kurierem InPost, uznacie Państwo, że jednak wolicie dokonać odbioru w Paczkomacie® InPost, możecie dokonać jej przekierowania do Paczkomatu, nawet tuż po tym jak została od nas odebrana przez kuriera. Szczegóły kiedy i jak to przeprowadzić otrzymacie Państwo w mailu, gdy tego rodzaju przesyłka wyruszy w drogę.

Przypominamy, że przesyłki zamówione do Paczkomatów będą czekać na odbiór jak dotychczas 48h, ale po tym okresie nieodebrane przesyłki nie będą odsyłane do Oddziału InPost jak dotychczas, ale zostaną zwrócone bezpośrednio do Nadawcy, czyli do nas.

Dostawy kurierem także bezpieczne.

  • Brak konieczności bezpośredniego kontaktu z kurierem
  • Możliwość pozostawienia przesyłki w recepcji/portierni
  • Błyskawiczna wysyłka

Jeśli z różnych przyczyn nie możecie Państwo odebrać paczki w Paczkomacie® InPost i dostawa kurierem jest jedyną możliwością, z jakiej możecie skorzystać, to tu również firmy kurierskie wprowadziły zasady postępowania maksymalnie ograniczające bezpośredni kontakt między kurierem a Odbiorcą, czyli Państwem. Firma InPost wdrożyła system odbioru przesyłek kurierskich w oparciu o kod odbioru, aby wyeliminować konieczność składania podpisu na terminalu kuriera. Kod potwierdzający odbiór przesyłki będzie przesłany Państwu w wiadomościach statusowych (email i/lub SMS). W celu odbioru paczki, Klient będzie proszony o podanie kodu kurierowi.

W przypadku dostaw realizowanych przez firmę DPD macie Państwo możliwość skontaktować się z kurierem i uzgodnić z nim najbezpieczniejszą dla Państwa formę doręczenia: możecie poprosić o pozostawienie paczki na portierni/recepcji lub po prostu pod drzwiami. W wiadomości mailowej/sms otrzymacie Państwo imię oraz nr telefonu do kuriera, z którym można ustalić szczegóły doręczenia.

Ponadto przy dostawach realizowanych przez kuriera, jako formę płatności polecamy przedpłatę. Jeśli z jakiegoś powodu nie było to możliwe – gorąco zachęcamy, by zapłacić za przesyłkę u kuriera bezgotówkowo.

pixel