Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NAJLEPIEJ OCENIANY SKLEP PRZEZ KLIENTÓW

2016-06-01
NAJLEPIEJ OCENIANY SKLEP PRZEZ KLIENTÓW

Najlepszy sklep z kawą to pewnie taki, który oferuje kawy, po które Klienci nie tylko wracają, ale które również wzajemnie sobie polecają. Od początku naszego istnienia, czyli od 2008 roku staraliśmy się być sklepem, w którym sami z przyjemnością robilibyśmy zakupy. Bo nawet najlepsze mieszanki kaw nie będą dobrze smakować, jeśli nie są odpowiednio dobrane pod potrzeby Klienta. Tak jak żadne wyróżnienie nie może dobrze smakować, jeśli nie jest poparte faktycznym zadowoleniem Klientów. 8 rok z rzędu otrzymujemy laur za najwyższe oceny spośród wszystkich sklepów z kawą. Dzięki Wam - naszym Klientom!

A jak dobieramy kawy? Słuchając naszych Klientów, a więc cała sztuka polega nie tylko na tym, by o kawach wiedzieć wszystko, ale przede wszystkim na umiejętności rozmawiania zarówno z tymi, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na kawowym gruncie jak i z tymi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności sensoryczne oraz baristyczne. I od lat uważaliśmy, że niezależnie od tego, jakie mody przychodzą i odchodzą na różnego rodzaju kawy, my zawsze będziemy w kawie poszukiwać doskonałego smaku - niezależnie od tego, czy jest to kawa włoska, palona w Polsce czy jakimkolwiek innym kraju. Najbardziej jednak zależy nam na tym, by niezależnie od tego, gdzie i jakimi metodami kawa jest przygotowywana, zawsze mogła smakować możliwie najlepiej.

A przyznane nagrody to nie tylko dobry powód, by podziękować naszym Klientom czy pretekst, by się pochwalić, ale również możliwość zapewnienia wszystkich, że niezależnie od tego, ile nagród otrzymamy, zawsze będziemy służyć radą i wskażemy najlepsze kawy ziarniste, mielone czy speciality. I niezmiennie, tak jak od lat, będziemy kłaść nacisk, by polecać przede wszystkim te świeżo-palone (nasz wyróżnik).

Państwa pytania i wątpliwości zawsze są dla nas motywacją, by poszukiwać tylko najlepszych kaw oraz sposobów zaparzania dopasowanych do Państwa potrzeb.

NAJLEPIEJ OCENIANY SKLEP PRZEZ KLIENTÓW

Niezmiennie dziękujemy za pozostawanie z nami i za tak wysokie oceny. Są dla nas największą motywacją!

pixel