Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-07-10

Zabrudzony ekspres? Sprawdź naszą propozycję i co tydzień odkrywaj nowe promocje!

Brak dobrej, włoskiej kawy jest dla Ciebie nie lada utrapieniem? Lepiej nie mogłeś trafić! Przez cały lipiec, co tydzień odkrywamy dla was nową promocję. W tym tygodniu kawa, a co za tydzień? Sprawdzaj naszą stronę co tydzień i kupuj taniej z rabatem!

Wiadomo, że najlepsza kawa to ta świeżo mielona. Tylko teraz kupując znakomity młynek do kawy Eureka Mignon Specialita otrzymasz bon na następne zakupy! Czas promocji jest ograniczony więc warto się spieszyć!

W dniach 17.07-23.07.2019 kup młynek Eureka Mignon Specialita w kolorze, który najbardziej do Ciebie pasuje. Po zrealizowaniu zamówienia wyślemy e-maila ze specjalnym kodem obniżającym kolejne zakupy o 100zł!
*Kod jest jednorazowy, ważny przez 1 rok od dokonania zakupu.

Resztki kawy oraz tłuste osady, które pozostają na ekspresie podczas zaparzania, znacząco wpływają na smak naszej małej czarnej. Powodują pojawienie się nieprzyjemnej goryczy w filiżance i zakłócają nam przyjemność pica tego napoju. Podobnie pozostałości starej kawy na żarnach młynka sprawiają, że kawa zmienia swój smak, przez co nie jesteśmy w stanie w pełni docenić ziaren kawy, które wsypaliśmy do młynka.
Dlatego czystość ekspresu, oraz młynka jest taka ważna!. Znalezienie odpowiednich środków czystości - takich które skutecznie usuną osady kawowe, jednocześnie nie zmieniają smaku kawy pozostawiąjąc po sobie chemicznego posmaku - nie jest łatwe. Dlatego teraz proponujemy środki czystości do kawowych sprzętów z rabatem do 5%!

Polecane

pixel