BAZZARA

( ilość produktów: 2 )

Marzysz o serwowaniu kawy jak z prawdziwej włoskiej kawiarni? Niezbędnym akcesorium, które może Ci w tym bardzo pomóc, jest odpowiednio wyprofilowana filiżanka. Sięgnij po wyjątkowo estetyczne naczynie marki BAZZARA i spraw, że prezencja pobudzającego napoju będzie przypominała tę ze słonecznych Włoch.

BAZZARA

Marka BAZZARA znana jest przede wszystkim z produkcji wyjątkowo pysznej i aromatycznej kawy. Na rynku działa już od wielu lat, a jej doświadczenie sprawiło, że z mieszanek korzystają nie tylko miłośnicy kawy, ale i profesjonalni bariści. Historia firmy zaczęła się od rzemieślnika Dionisio Bazzara, który przejął w 1966 roku pewną palarnię kawy. Od tego czasu niezmiennie wszystkie produkty BAZZARA tworzone są z miłością do najlepszych odmian Arabiki i Robusty. Właściciele BAZZARA stawiają przede wszystkim na wysoką jakość. Dotyczy to zarówno ziaren, z których ich klienci mogą przygotowywać niezwykle aromatyczne napoje pobudzające, jak i akcesoriów umożliwiających serwowanie smacznych esencji.

BAZZARA w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia proponujemy Państwu piękne, klasyczne filiżanki do espresso i cappuccino, które wyróżniają się na tle innych produktów tego rodzaju ze względu na minimalistyczny i bardzo estetyczny design. Dostępne naczynia odznaczają się bowiem eleganckim białym kolorem, który dodatkowo jest wzbogacony o logo marki BAZZARA. Dzięki temu serwowane w nich napoje pobudzające przypominają te, które znajdują się w menu lokalnych włoskich kawiarni, w których podaje się najbardziej aromatyczne espresso! W sklepie znajdują się mniejsze filiżanki o pojemności 50 ml, które świetnie nadają się do podawania tzw. małej czarnej oraz nieco większe naczynia (170 ml) doskonale nadające się do serwowania cappuccino czy caffe latte. Produkty świetnie sprawdzają się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i prywatnym.

Akcesoria BAZZARA w sklepie Cafe Silesia – minimalistyczny i elegancki design filiżanek, który zachwyca estetyką!

    pixel