Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CZAJNIKOWY

( ilość produktów: 4 )

W Cafe Silesia nie ograniczamy się tylko do kawy – mimo że głównie z tym kojarzymy się naszym klientom. W szerokim asortymencie posiadamy wysokiej jakości herbaty od różnych producentów, które zdecydowanie zachwycają unikalną kompozycją. W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty marki Czajnikowy, która ma kompleksową wiedzę o herbacie i jej przygotowaniu – wiele cennych informacji można znaleźć na blogu założyciela.

„Dobra herbata” – książka pasjonata herbaty

O herbacie i jej właściwościach wciąż wiemy zbyt mało. W Cafe Silesia oferujemy ciekawą lekturę, która zdecydowanie pozwala zbadać tajniki tego napoju. W swojej książce Rafał Przybylok pozwala czytelnikom zgłębić wiedzę na temat:

  • różnych odmian herbaty,
  • sposobów uprawy, które determinują smak napoju,
  • najpopularniejszych metod parzenia,
  • wyjątkowych przepisów na aromatyczną i smaczną herbatę.

Lektura z pewnością zachwyci każdego, kto lubi zrelaksować się przy dużym kubku ulubionego napoju.

„Yerba mate w tydzień” – herbaciany poradnik dla każdego

W Cafe Silesia promujemy marki, które opanowały swoją działalność do perfekcji. Poza dobrym smakiem i funkcjonalnymi rozwiązaniami pragniemy przekazywać naszym klientom cenną wiedzę, dzięki której przygotowywane w domu napoje smakują jak z najlepszych herbaciarni. „Yerba mate w tydzień” to wybitne dzieło założyciela marki Czajnikowy, który chętnie dzieli się swoimi wskazówkami z miłośnikami herbacianych fanaberii.

Sitko do herbaty marki Czajnikowy

Po wybraniu ulubionej herbaty – pora ją zaparzyć! W naszym sklepie oferujemy sitko do herbaty ze stali nierdzewnej. Dzięki takiemu wyposażeniu można niezwykle precyzyjnie oddzielić fusy aż do uzyskania przejrzystego naparu. Sitko wyróżnia się prostą budową, dzięki czemu łatwo utrzymać jego czystość. Serdecznie zapraszamy do herbacianych zakupów w Cafe Silesia – korzystamy z doświadczenia i produktów prawdziwych pasjonatów herbaty!

MarkaMarka
RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel