GABI

( ilość produktów: 4 )

W Cafe Silesia oferujemy rozmaite sprzęty do parzenia kawy – wśród naszych produktów znajdują się zarówno klasyczne ekspresy ciśnieniowe, jak i urządzenia, z których pomocą można stosować alternatywne metody parzenia. Ciekawą propozycją w naszym asortymencie są sprzęty kawowe koreańskiej marki Glowbeans, która na rynku stale wyróżnia się innowacyjnym podejściem i funkcjonalnością.

Gabi Drip Master marki Glowbeans – koreański dripper w Cafe Silesia

Przygotowanie kawy przelewowej dla wielu kawoszy jest jedną z najciekawszych opcji – szczególnie w wolny dzień. W porównaniu do klasycznego espresso napój z przelewu ma dużo delikatniejszy smak. W Cafe Silesia oferujemy innowacyjny sprzęt do kawy marki Glowbeans – w Gabi Drip Master można jednocześnie zaparzyć 150-200ml aromatycznego naparu. Produkt, który proponujemy, składa się z następujących elementów:

  • zbiorniczka na wodę,
  • prysznica zawierającego 16 niezależnych otworów,
  • pierścienia umożliwiającego zastosowanie różnych naczyń przy parzeniu kawy,
  • drippera, w którym umieszcza się dopasowany filtr papierowy.

Dripper Gabi Master można złożyć w niezwykle prosty i szybki sposób. W zestawie do urządzenia dołączone jest plastikowe etui, które zapewnia sterylne przechowywanie i bezpieczeństwo sprzętu w trakcie podróży.

Gabi Drip Master – specjalna nakładka do zaparzaczy

W naszym asortymencie posiadamy nakładkę Gabi Master B, dzięki której proces parzenia kawy w profesjonalnych zaparzaczach jest jeszcze sprawniejszy. Produkt zapewnia m.in. równomierne zalewanie całej powierzchni zmielonej kawy, co istotnie wpływa na dobrą ekstrakcję. Nakładka, którą oferujemy, jest wykonana z tritanu – tworzywa zupełnie pozbawionego toksycznych związków. Do produktu dołączone jest stylowe etui, które znacząco zwiększa żywotność akcesorium.

The Gabi Master – filtry papierowe

W Cafe Silesia zapewniamy naszym klientom wszystko, co jest istotne do zaparzenia idealnej kawy. W naszym sklepie można znaleźć m.in. filtry papierowe stworzone specjalnie do zaparzacza Gabi Master. Dzięki odpowiedniemu kształtowi filtry zapewniają skuteczną ekstrakcję oraz dają gwarancję uzyskania przejrzystego i pozbawionego goryczy naparu. W asortymencie posiadamy 2 rodzaje filtrów papierowych – białe oraz brązowe.

Akcesoria i sprzęt do kawy w Cafe Silesia

W naszym sklepie oferujemy ponadczasowe rozwiązania, które od wielu lat są znane i cenione w kawowym świecie. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów – w Cafe Silesia każdy może znaleźć coś dla siebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z zaparzaczami koreańskiej marki Glowbeans – wśród nich dripper Gabi Master nie ma sobie równych!

    pixel