Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

GRAEF

( ilość produktów: 14 )

W asortymencie Cafe Silesia oferujemy produkty marek z całego świata – dzięki temu nasze sprzęty są zróżnicowane zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu. W naszym sklepie proponujemy urządzenia kuchenne od niemieckiego producenta Graef, który nie raz został wyróżniony nagrodami za profesjonalizm i jakość wykonania swoich produktów. Marka słynie przede wszystkim z nowoczesnych czajników elektrycznych, młynków do kawy oraz stylowych ekspresów – wszystkie te urządzenia doskonale sprawdzą się w kuchni osób z wielkim zamiłowaniem do kawy.

Czajnik elektryczny Graef – praktyczny sprzęt do każdej kuchni

W naszej ofercie dysponujemy wysokiej jakości czajnikami elektrycznymi marki Graef. Urządzenia od tego producenta są eleganckie i na tle innych wyróżniają się unikalnym wyglądem. Produkty są wykonane ze stali nierdzewnej oraz pokryte akrylem w jednym z wybranych kolorów – białym, czarnym i czerwonym. Dostępna kolorystyka sprawia, że czajnik doskonale pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Urządzenie jest wyposażone w wiele przemyślanych funkcji, które znacząco wpływają na wygodę i zadowolenie z użytkowania. Są to m.in.:

  • wyjmowany filtr wapnia ze stali nierdzewnej, który chroni przed przedostawaniem się kamienia do filiżanki,
  • nowoczesny, podświetlany włącznik,
  • zabezpieczenie termiczne, które wpływa na bezpieczeństwo użytkownika,
  • obrotowa podstawa.

W naszym sklepie oferujemy także czajniki elektryczne Greaf, które są dodatkowo wyposażone w funkcję regulacji temperatury wody – naszym klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania, które są zgodne z wizją Cafe Silesia.

Spieniacz do mleka Graef – urządzenie do przygotowania kaw mlecznych

Jesteśmy świadomi, że kawosze mają bardzo odmienne gusta. Dla niektórych jedyną optymalną opcją na co dzień jest mała porcja aromatycznego espresso, z kolei inni nie wyobrażają sobie wypić kawy bez dodatku mleka. Takim klientom oferujemy automatyczne spieniacze do mleka marki Graef, które perfekcyjnie spieniają mleko w zaledwie kilka sekund. Urządzenie posiada ciekawą funkcję tzw. zimnej piany, co umożliwia przygotowanie chłodnych napojów na bazie mleka w upalny dzień. Spieniacz jest dostępny w kolorze białym, czerwonym i czarnym. Urządzenie jest łatwe do rozłożenia, a wyjmowany z niego dzbanek ze stali nierdzewnej można ze spokojem czyścić w zmywarce.

Produkty marki Graef w Cafe Silesia

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami niemieckiej marki Graef, dostępnymi w naszym asortymencie. Uniwersalna kolorystyka i praktyczność produktów sprawiają, że proponowane sprzęty bez cienia wątpliwości nadają się do każdej kuchni.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
Pojemność czajnikaPojemność czajnika
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel