Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

MELITTA

( ilość produktów: 2 )

Chcesz znaleźć wysokiej jakości filtry do kawy, które są wyjątkowo trwałe, a jednocześnie nie wpływają w żaden sposób na zmianę smaku i aromatu ziaren? Poznaj akcesoria Melitta, których produkcja zyskała uznanie na całym świecie.

Akcesoria Melitta

Osobą odpowiedzialną, a zarazem reprezentującą markę Melitta jest Melitta Bentz, która w 1908 roku wykorzystując tak proste przybory jak mosiężny kubek, bibułę, młotek i gwóźdź wynalazła filtr do kawy. Pomysł doceniły inne osoby i tak ponad 100 lat temu powstała w Dreźnie firma zajmująca się produkcją akcesoriów Melitta, głównie filtrów papierowych. Niewielka produkcja w szybkim tempie poszerzyła się również na inne kraje z całego świata, dzięki czemu dziś działa na arenie międzynarodowej. Melitta Bentz sprawiła, że czarną kawę bez fusów można pić ze smakiem i bez gorzkiego aromatu.

Misją twórców akcesoriów Melitta jest przede wszystkim zadowolenie i usatysfakcjonowanie swoich klientów. Filozofia marki opiera się również na trwałej i stabilnej równowadze pomiędzy ekologią oraz społecznym uznaniem. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu jak najmniejszej emisji dwutlenku węgla, a jednocześnie bazuje na ogromnej staranności i dbałości o każdy szczegół. Produkty przechodzą kontrolę cyklu używalności, co zwiększa ich trwałość i pozwala na stałe ulepszanie i dostosowywanie ich do innowacyjnych wymagań technicznych na rynku.

Akcesoria Melitta w sklepie Cafe Silesia

Akcesoria Melitta to przede wszystkim filtry do kawy, które umożliwiają parzenie naparu bez konieczności spożywania go z fusami. Skład tych produktów jest bezpieczny, dzięki czemu mogą one mieć styczność z żywnością. Dodatkowo nakładki te są w 100% biodegradowalne, co sprawia, że smak kawy pozostaje dokładnie taki, jaki został stworzony przez producenta ziaren. Filtry zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać prawidłowe rozwijanie się smaku i aromatu w trakcie przygotowywania wywaru pobudzającego. Mają one bowiem specjalnie rozmieszczone pory, a dodatkowo są wzmocnione i odporne na różnego rodzaju rozdarcia czy rozklejenia. Akcesoria Melitta dostępne w sklepie Cafe Silesia to produkty wybierane zarówno przez właścicieli profesjonalnych lokali gastronomicznych, jak i miłośników parzenia kawy we własnych zaciszach domowych!

Widok
pixel