Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

EKSPRESY SEVERIN

( ilość produktów: 26 )

Szukasz zgrabnego, a zarazem funkcjonalnego ekspresu do kawy, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób przyrządzisz pobudzający napój? Zapoznaj się z marką tworzącą ekspresy Severin i zapewnij sobie profesjonalne urządzenie w swoim domu lub lokalu gastronomicznym.

Ekspresy Severin – urządzenia dla każdego

Marka Severin od lat znana jest jako przodownik w produkcji ekspresów przelewowych i ciśnieniowych. Producenci kierują się przede wszystkim wygodą przyszłych właścicieli, nie zapominając o tym, jak ważny jest smak uzyskiwanej kawy. Wieloletnia produkcja ekspresów do kawy Severin pozwoliła na stworzenie niebywale funkcjonalnych urządzeń, nadających się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Ekspres do kawy Severin – dbałość o szczegóły

Ekspresy do kawy Severin są dostępne w różnych wielkościach. Parametry urządzenia można dostosować indywidualnie do miejsca, w jakim będzie się ono znajdowało. Każdy produkt jest wyjątkowo zgrabny i subtelny.

Ekspres ciśnieniowy Severin to gwarancja nie tylko idealnej pojemności, dostosowanej do własnych preferencji, ale również niebanalnego designu. Producenci zadbali o każdy szczegół urządzeń, tworząc wyjątkowo wytrzymały, jakościowy sprzęt, którzy doceniają nawet najbardziej wymagający bariści. Co jednak warto zaznaczyć, ekspresy Severin nadają się idealnie do użytku domowego. Nie generują one bowiem zbyt wiele miejsca i są niezwykle intuicyjne. Dzięki temu pysznym i aromatycznym napojem można cieszyć się o każdej porze dnia, bez konieczności odwiedzania kawiarni czy restauracji.

Severin – ekspres do kawy w Cafe Silesia

W sklepie internetowym Cafe Silesia oferujemy dostęp do kilku najnowszych modeli ekspresów do kawy Severin. W ofercie można znaleźć:

  • ekspres przelewowy Severin,
  • ekspres ciśnieniowy Severin,
  • ekspres kolbowy.

Każdy z nich cechuje się niebanalnym, eleganckim designem. Urządzenie warto dostosować w zależności od własnych preferencji co do smaku, jak i sposobu przygotowywania napoju. Warto zaznaczyć, że niektóre urządzenia posiadają dodatkowo wbudowany młynek, który znacznie skraca czas parzenia pobudzającego napoju.

Ekspres przelewowy Severin to również idealne rozwiązanie na prezent dla bliskich. Urządzenia te są bowiem bardzo klasyczne i uniwersalne. Dbałość producentów o łatwą i intuicyjną obsługę sprawia, że ekspresy ciśnieniowe Severin sprawdzą się dla każdego, niezależnie od posiadanego doświadczenia w zakresie parzenia kawy.

Ekspres do kawy Severin w sklepie internetowym Cafe Silesia – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
RodzajRodzaj
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel