HERBATA W PIRAMIDKACH

( ilość produktów: 35 )

Herbata piramidki to gwarancja, że każda filiżanka smakować będzie tak samo dobrze. Idealnie wymierzone składniki zamknięte są w wygodnych torebeczkach niezwykle łatwych do zaparzania.

Herbata w piramidkach – skąd się wzięła?

Po raz pierwszy pomysł na herbaty w piramidkach pojawił się w 1996 roku dzięki firmie z Wielkiej Brytanii PG Tips. Przedsiębiorstwo było w trakcie testowania najbardziej optymalnych do zaparzania kształtów torebek, kiedy okazało się, że to właśnie taki kształt zapewnia najlepszą jakość naparu – woda może równomiernie przepływać, a liście mają o 50 procent więcej miejsca.Zaletą tego rozwiązania jest wygoda i łatwość przygotowania, jak i ten sam smak oraz intensywność każdej filiżanki.

Szeroki wybór herbat piramidek

W ofercie Cafe Silesia znaleźć można szeroką gamę herbat pakowanych w piramidki. Producenci szczególnie warci uwagi to między innymi English Tea Shop czy TEA Love. Ich kompozycje smakowe zaskakują niecodziennymi połączeniami, a przepiękne opakowania ucieszą oko niejednego konesera. Większość mieszanek można zakupić również w formie do zaparzacza, tak by cieszyć się ulubioną herbatą zarówno podczas szybkiego poranka, jak i relaksującego wieczoru.

Zielona, biała, czarna – nawet najbardziej wymagający klienci znajdą wśród naszego asortymentu odpowiednią dla siebie herbatę. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych u nas kompozycji, gwarantujemy zadowolenie z każdej filiżanki.

pixel