Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA BAZZARA

( ilość produktów: 7 )

Szukasz wysokiej jakości kawy rzemieślniczej? Chcesz znaleźć ziarna, które cechują się idealnie dobranymi kompozycjami aromatycznymi? Poznaj producenta kawy Bazzara – właściciela palarni, która skradła serca najbardziej wymagających miłośników tego napoju.

Kawa Bazzara – ceniona przez wielu kawa rzemieślnicza

Producenci kawy oferują jej dwa rodzaje: rzemieślniczą i przemysłową. Szukając ziaren o prawdziwym, intensywnym aromacie i smaku, zdecydowanie lepiej wybrać pierwszy z nich. Produkcja rzemieślnicza, inaczej zwana naturalną, odbywa się bez wykorzystywania chemii i sztucznych wspomagaczy. Wszystkie ziarna są dokładnie selekcjonowane, tak aby w produktach znajdowały się jedynie te zdrowe. Jedną z bardziej cenionych kaw rzemieślniczych jest kawa Bazzara.

Kawa ziarnista Bazzara, czyli produkt najwyższej jakości

Siedziba marki kawy Bazzara znajduje się w klimatycznym włoskim miasteczku Triest. Przez wiele osób jest ono obecnie uznawane za miejsce, gdzie znajdują się jedne z najbardziej innowacyjnych zakładów przetwórstwa kawy. Producent kawy Bazzara podkreśla swoją miłość do produkcji wysokiej jakości ziaren. Od ponad 50 lat ulepsza on swoje produkty, biorąc pod uwagę preferencje klientów.

Kawa Bazzara – jeden producent, wiele możliwości

Na przestrzeni lat marka zaczęła udoskonalać i uzupełniać ziarna o dodatkowe nuty smakowe. Dzięki temu obecnie istnieje bardzo szeroki wybór kaw Bazzara, a każda z nich posiada inny stopień palenia oraz różną zawartość kofeiny. Produkty charakteryzują się również unikalnymi kompozycjami smakowymi, co powoduje, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Bazzara DOLCEVIVACE

Bazzara DOLCEVIVACE to jeden z najbardziej cenionych produktów marki sprzedającej kawę Bazzara. Stopień palenia ziaren jest w tym przypadku średni, natomiast zawartość kofeiny wysoka. Jest to związane między innymi z połączeniem dwóch rodzajów ziaren: Arabica i Robusta. Zostały one zestawione w stosunku 1:1. Bazzara DOLCEVIVACE posiada mocny i wyrazisty smak z lekką nutą goryczki, dzięki czemu jest idealna na dobre rozpoczęcie dnia.

Bazzara PLACEREPURO

Kawa Bazzara PLACEREPURO składa się ze 100% ziaren Arabica o średnim stopniu palenia. Jest polecana przede wszystkim do ekspresu kolbowego. Idealnie łączy się ze spienionym mlekiem. Ze względu na zawarte nuty migdałów, rodzynków i orzechów, jej smak cechuje się delikatną słodyczą.

Bazzara DODICIGRANCRU 1kg – klasyka miłośników ziaren Arabica

Bazzara DODICIGRANCU jest najpopularniejszym produktem włoskiej marki. Najczęściej wybiera się ją w postaci 1 kg, tak aby ilość ziaren wystarczyła na jak najdłużej. Bazzara DODICIGRANCU ceniona jest przez wszystkie osoby, które nie lubią kompromisów. W składzie posiada ona bowiem 100% ziaren Arabica. W związku z tym odmiana cechuje się dość niską zawartością kofeiny. Napój przyrządzony za pomocą tej kawy Bazzara jest bardzo łagodny w smaku. Ziarna ze względu na małe działanie pobudzające, nadają się do spożywania zarówno rano, jak i wieczorem. Bazzara DIDICIGRANDU kojarzona jest z jej stara nazwą Top 12 Gran Cru. Wiążę się to ze składem mieszanki, do którego wchodzą najwyższej jakości odmiany ziaren Arabica. Połączenie 12 rodzajów kawy pozwala uzyskiwać doskonały smak i aromat przyrządzanych napojów.

Kawa Bazzara – opinie

Wiele osób podkreśla, że kawy Bazzara to jedne z najlepiej skomponowanych mieszanek smakowych, które pozwalają na uzyskanie wyrazistych i aromatycznych napojów niezależnie od metody parzenia. Producenci dbają o to, aby proces palenia ziaren odbywał się powoli, dzięki czemu możliwe jest wydobywanie wyjątkowego smaku i aromatu. W naszym sklepie Cafe Silesia dostępne są najbardziej znane kompozycje smakowe kaw Bazzara, a każda z nich cieszy się wyjątkową popularnością wśród klientów.

 

 

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel