Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA COFFEE GRANGE

( ilość produktów: 6 )

Palarnia Coffee Grange została założona przez Filipa Bartelaka, który działa w branży od wielu lat. Może on potwierdzić jakość wyrobów swoimi licznymi certyfikatami. Obecnie firmę tworzy grupa entuzjastów i miłośników kawy. Podróżują oni po świecie w poszukiwaniu najbardziej jakościowych ziaren. Sprowadzają je do Polski, gdzie są w rzemieślniczy sposób wypalane. Cały proces odbywa się bez wymuszanego studzenia ziarna kawy i pośpiechu, aby kawa ziarnista zachowała aromat i smak. Każdy produkt pakowany jest zaraz po niezbędnym odgazowaniu kawy w silosach i wypaleniu.

Kawa ziarnista Coffee Grange – najwyższej jakości ziarna kawy

Pracownicy palarni Coffee Grange to rzemieślnicy, którzy znają się na swoim fachu. Wiedzą, jak opracować profil dla kawy ziarnistej, tak aby wydobyte zostały wszystkie najlepsze walory. Ten mały zespół profesjonalistów starannie dobiera każdą kompozycję. Główną filozofią palarni jest nie tylko szukanie najwyższej jakości ziaren, ale także dbanie o warunki pracy na plantacji. Produkty marki Coffee Grange zapadają w pamięć. Pijąc jedną filiżankę, chce się sięgnąć po więcej. Specjaliści od procesu wypalania dobierają odpowiednie parametry zaparzania do każdego rodzaju kawy ziarnistej. Sprawdzają oni też, w które dni przygotowywany napar osiągnie smak, który oczaruje klientów. Za każdym razem, gdy zmienia się składnik jednej z kompozycji, proces dokładnych testów jest powtarzany, aby zachować fenomenalny smak i aromat.

Kawa Coffee Grange – mieszanki ziaren dla każdego

Pakowana kawa ziarnista Coffee Grange to świetna opcja zarówno dla doświadczonych kawoszy, jak i dla osób, które nie mają dużej wprawy w parzeniu espresso lub innych gorących napojów pobudzających. Esencja uzyskiwana z najlepszych ziaren kawy pochodzących z palarni Coffee Grange oczarowuje wielu początkujących miłośników kawy, ale jest też doceniana przez wieloletnich koneserów. Doświadczenie i pasja zespołu, który tworzy Coffee Grange, pozwalają na tworzenie mieszanek o wyjątkowym aromacie i zachwycającym smaku. W kompozycjach najwyższej jakości ziaren można wyczuć nuty owoców, kwiatów, czekolady, orzechów, a nawet landrynek. Napary są jedwabiste i gładkie o wyrazistym, intensywnym smaku.

Sklep z kawą Coffee Grange – Cafe Silesia

W naszym dostępne są najwyższej jakości kawy Propozycje palarni Coffee Grange dobierane są specjalnie pod oczekiwania klientów. Każda kawa jest sprzedawana w opakowaniu, które umożliwia właściwe przechowywanie ziaren. Torby z podwójną membraną i wentylem odpowietrzającym sprawiają, że aromat i smak zostają zachowane. Dwutlenek węgla jest usuwany razem z tlenem. Dzięki temu pakowana kawa ziarnista nie jełczeje i pozostaje świeża na dłużej. Jeśli szukasz najwyższej jakości kawy Coffee Grange – wybierz najwyższą jakość ziaren i wybierz się na przygodę do świata wyjątkowo aromatycznych kaw!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
Waga (netto)Waga (netto)
Widok
pixel