KAWA COFFEE PLANT

( ilość produktów: 33 )

Szukasz świeżo palonych ziaren speciality lub kapsułek do ekspresu cechujących się najwyższą jakością? Poznaj polską markę COFFEE PLANY, która oferuje wyjątkowe produkty na bazie wyselekcjonowanych ziaren jakości specialty.

Kawa ziarnista COFFEE PLANT

COFFEE PLANT to polska marka kawy, której siedziba znajduje się w Warszawie. W swojej ofercie posiadają oni różnego rodzaju ziarna, poczynając od tych cechujących się czekoladowym aromatem, aż po wyjątkowo owocowe smaki. Jedną z najnowszych kolekcji, która podbiła serca wielu miłośników kawy, jest seria FLOW. Bazuje ona na czterech profilach smakowych:

  • kawa ziarnista COFFEE PLANT Flow Brownie,
  • kawa ziarnista COFFEE PLANT Flow Juicy Fruit,
  • kawa ziarnista COFFEE PLANT Flow Mellow Decaf,
  • kawa ziarnista COFFEE PLANT Flow Verry Berry.

COFFEE PLANT– idealna dla każdego

Każda z kaw COFFEE PLANT zapewnia inne doznania sensoryczne, dzięki czemu wybór można dostosować do własnych preferencji. Poza najnowszą kolekcją FLOW marka COFFE PLANT umożliwia dostęp do wielu innych mieszanek o różnych profilach smakowych czy stopniach palenia. Produkty idealnie nadają się do parzenia w kawiarni, jak i w zaciszu domowym. W ofercie można znaleźć kawę ziarnistą, która świetnie sprawdzi się zarówno przy alternatywnych metodach parzenia, jak i metodach wykorzystujących różnego rodzaju ekspresy do kawy.

COFFEE PLANT w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia można znaleźć sporą ofertę kawy ziarnistej COFFEE PLANT. Dzięki temu można skusić się na spróbowanie jednej lub większej ilości mieszanek, znajdując ostatecznie wśród nich swoją ulubioną. W razie potrzeby nasi doradcy z wielką chęcią pomogą podjąć decyzję i podpowiedzą, który produkt najlepiej spełni oczekiwania klienta.

COFFEE PLANT w Cafe Silesia – odkryj nowe smaki, które zapewnią Ci wyjątkowe doznania!

pixel