Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA COFFEE PRO

( ilość produktów: 19 )

Zależy Ci na przygotowywaniu najwyższej jakości kawy w zaciszu domowym? Szukasz produktów, którymi zadowolisz klientów swojej kawiarni? W obu przypadkach świetnie sprawdzi się kawa speciality produkowana przez polską markę Coffee Proficiency.

Kawa ziarnista Coffee Proficiency

Kawa ziarnista Coffee Proficiency (Coffee Pro) dostarczana jest przez jedną z krakowskich palarni. Produkty speciality charakteryzują się najwyższą jakością. Producenci, którzy swoje ziarna wypalają już od 2010 roku, w trakcie każdego etapu produkcji stawiają na profesjonalizm i zaangażowanie. Priorytetem jest dla nich uzyskanie jak najbardziej zadowalającego smaku kawy.

Coffee Proficiency – świadoma produkcja, wiedza i doświadczenie

Palarnia oferująca kawę Coffee Pro opiera się przede wszystkim na świadomej produkcji. Ich ziarna sprowadzane są procedurom direct trade, co oznacza, że ziarna wybierane są jedynie ze sprawdzonych i cenionych plantacji. Każda mieszanka wypalana jest w sposób dostosowany do indywidualnej charakterystyki produktów. Każdy pracownik w palarni posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, które pozwalają na nieustanne doskonalenie procesu palenia, zapewniając możliwie najwyższą jakość produktów.

Coffee Pro w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia dostępnych jest wiele mieszanek kaw speciality pochodzących z krakowskiej palarni Coffee Proficiency. Coś dla siebie mogą znaleźć tu zarówno miłośnicy czekoladowo-orzechowych smaków, jak i osoby, które lubią eksperymentować z owocowymi doznaniami. Niebywałe połączenia smakowe zapewniają uzyskanie w domu lub kawiarni pysznej esencji kawowej, o niebywałym aromacie. W naszej ofercie można znaleźć jedne z najbardziej popularnych mieszanek polskiej palarni, wśród których najczęściej wymienia się:

  • kawa ziarnista Coffeepro KOSTARYKA El Salitre,
  • kawa ziarnista Coffeepro NICARAGUA Limoncillo,
  • kawa ziarnista Coffeepro NICARAGUA San Jose,
  • Coffee Proficiency Brasil Cerrado.

Coffee Pro w sklepie Cafe Silesia – zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi produktami oraz do wybrania jednej z mieszanek, dostosowanej do indywidualnych preferencji smakowych!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
+ Rozwiń- Ukryj
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
Waga (netto)Waga (netto)
Stopień paleniaStopień palenia
ObróbkaObróbka
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
PochodzeniePochodzenie
+ Rozwiń- Ukryj
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel