KAWA COFFEELAB

( ilość produktów: 26 )

Szukasz dobrej jakościowo kawy i chcesz postawić na polską markę? Poznaj produkty COFFE LAB produkowane przez warszawską palarnię kawy i poznaj wyjątkowy smak aromatycznej esencji kawowej, której ziarna pochodzą od dokładnie wyselekcjonowanych dostawców.

Kawa ziarnista COFFE LAB

Palarnia, która działa pod nazwą COFFE LAB powstała w 2012 roku. Początkowo istniała pod nazwą Instytut Kawy, jednak rok później zmieniono nazwę, którą producenci posługują się do dnia dzisiejszego. Pierwsze eksperymenty i szukanie nowych, wyjątkowych smaków pozwoliły na rozwój palarni. Nieustanna praca oraz dążenie do sukcesu sprawiło, że kawa ziarnista COFFE LAB stała się pionierem wśród polskich marek. Najbardziej popularnymi produktami są te z rodzaju speciality. Można je spotkać w wielu alternatywnych kawiarniach, w których smak i aromat pobudzających esencji cechuje się najwyższą jakością.

COFFE LAB – kawa najwyższej jakości

Oferta sklepu COFFE LAB powiększa się z dnia na dzień. Zakup kawy przez prywatne osoby, a także większe lokale gastronomiczne sprawia, że producenci wypalają więcej ziaren. Zwiększenie produkcji nie spowodowało jednak utraty wysokiej jakości. Ziarna wybierane są od najlepszych dostawców, a każdy proces przygotowywania ziaren jest oparty na ogromnej staranności.

Cafe Silesia – sklep z kawą od COFFE LAB

W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty sprowadzane prosto z warszawskiej palarni COFFE LAB. Ziarna idealnie sprawdzają się zarówno dla profesjonalnych baristów, jak i osób, które rozpoczynają przygodę z parzeniem kaw speciality. Bogata oferta naszego sklepu pozwala na znalezienie możliwie najlepszego rodzaju ziaren, dostosowanego do indywidualnych preferencji i gustu

Kawa ziarnista COFFE LAB w sklepie Cafe Silesia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się dostępnymi produktami oraz zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania profesjonalnego doradztwa podczas wyboru idealnych ziaren!

pixel