Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA GIMA

( ilość produktów: 9 )

Chcesz móc przyrządzać w swoim zaciszu domowym prawdziwą włoską kawę rodem ze słonecznej Italii. Włochy słyną z wielu wyjątkowych palarni, w których do produkcji ziaren podchodzi się z niebywałą precyzją i dokładnością. Jednym z renomowanych produktów włoskich, pochodzących ze słonecznego Rzymu jest kawa ziarnista Gima.

Kawa ziarnista Gima – jakość, wieloletnie doświadczenie i pasja

Producenci kawy ziarnistej Gima rozpoczęli swoją przygodę z tą substancją już w latach 80. XX wieku. Od samego początku ich produkty były kojarzone z wysoką jakością, a także doświadczeniem i pasją. Kawa ziarnista Gima szybko zasłynęła nie tylko na terenie słonecznych Włoch, ale także w całej Europie i na świecie. Celem założycieli marki było ciągłe zdobywanie wiedzy na temat pobudzającego napoju, a także nieustanne doskonalenie swoich umiejętności. Dzięki temu obecnie można korzystać z wysokiej jakości kawy ziarnistej Gima, która cieszy się nie tylko wśród osób przygotowujących esencję we własnym domu, ale i najzdolniejszych baristów przyrządzających pobudzający napój w popularnych kawiarniach. 

Kawa mielona Gima – kompozycja dla każdego

Producenci kawy ziarnistej Gima w szybkim tempie zaczęli się rozrastać na światowy rynek. Ze względu na to, zdecydowali się na rozszerzenie swojej oferty. Obecnie w sklepie z kawą Gima można znaleźć nie tylko wysokiej jakości ziarna, ale i gotowe do parzenia mieszanki. Kawa mielona Gima pakowana jest bardzo szczelnie, dzięki czemu substancja zachowuje swoją świeżość na znacznie dłuższy czas. Kawa ziarnista Gima to gwarancja tego, że każdy, kto kocha wysoką jakość i niebywały smak pobudzającego napoju znajdzie coś dla siebie. Producenci zadbali bowiem o to, aby niezależnie od preferencji, gustów i oczekiwań, możliwe jest znalezienie kawy ziarnistej Gima o idealnym dla siebie smaku. Ich produkty nadają się zarówno do pobudzającego, gęstego espresso, napojów mlecznych, jak i innych alternatywnych metod przyrządzania esencji. W ofercie sklepu z kawą Gima można spotkać trzy, wysokiej jakości, klasyczne i wyjątkowe kompozycje. Należą do nich:

  • kawa ziarnista Gima Diamente,
  • kawa ziarnista Gima Perla,
  • kawa ziarnista Gima Rubino.

Sklep z kawą Gima – Cafe Silesia

Kawa ziarnista Gima lub ta w postaci mielonej to gwarancja czystego, wyrazistego smaku. W zależności od doboru ziaren można pokusić się o nuty ciemnej czekolady i orzechów, karmelu i owoców, co jest gwarancją subtelnej słodyczy połączonej z przyjemną goryczką. Dzięki temu za pomocą kawy ziarnistej Gima można przyrządzić pobudzający napój, który pozwoli przenieść się do włoskiej stolicy. Sklep z kawą Gima – znajdź produkt dostosowany do Twoich preferencji smakowych i ciesz się ulubionym smakiem pobudzającego espresso!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel