Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA HARD BEANS

( ilość produktów: 39 )

Szukasz wysokiej jakości kawy od sprawdzonych producentów? Chcesz przygotowywać pobudzający napój, który będzie wyróżniał się doskonałym smakiem i niebywałym aromatem? Poznaj kawę Hard Beans, która z dnia na dzień zyskuje coraz większe uznanie wśród najbardziej wymagających kawoszy.

Kawa Hard Beans – produkt najwyższej jakości z segmentu specialty

Palarnia kawy Hard Beans została założona w 2017 roku w Opolu. Pomimo późnej daty powstania cieszy się ona sporym uznaniem wśród wielu miłośników kawy. Utworzona została przez Artura Poradę i Krzysztofa Barabosza, którzy posiadając ponad 10-letnie doświadczenie w branży, zdecydowali się na założenie poświęconej temu zagadnieniu działalności. To umożliwiło im tworzenie wyjątkowych produktów najwyższej jakości. Ich główną misją jest inspirowanie ludzi do poszerzania swojej wiedzy na temat mieszanek segmentu specialty. W niezwykle szybkim tempie kawa Hard Beans zaczęła być przygotowywana nie tylko w prywatnych zaciszach domowych, ale i prestiżowych kawiarniach czy restauracjach.

Kawa ziarnista Hard Beans – dbałość o każdy szczegół produkcji

Palarnia znana jest z produkowania doskonałej kawy ziarnistej Hard Beans. Wysoką jakość zawdzięcza się przede wszystkim procesowi jej powstawania. Producenci chcą, aby dbałość o szczegóły była obecna na każdym etapie ich działalności, rozpoczynając od selekcji i importu surowca, przez proces przechowywania zielonych ziaren w stabilnych warunkach, aż po pakowanie i dostarczanie kawy ziarnistej Hard Beans do rąk klientów. Mieszanki palone są w rzemieślniczych, gazowych piecach bębnowych co umożliwia profilowanie procesu palenia, a także najlepszą kontrolę nad najważniejszymi parametrami takimi, jak:

  • temperatura,
  • ciśnienie gazu,
  • prędkość obrotowa bębna,
  • przepływ powietrza w piecu,
  • czas palenia kawy.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że uzyskiwany smak kawy ziarnistej Hard Beans odznacza się wyjątkowym aromatem, niemożliwym do podrobienia.

Kawa mielona Hard Beans – doceniana przez największych kawoszy

Producenci wraz z rozwojem swojej marki zdecydowali się o poszerzenie oferty o kawę mieloną Hard Beans. Dzięki temu ich produkty dostępne są dla każdego, bez względu na doświadczenie w parzeniu napoju pobudzającego. Warto zaznaczyć, iż jakość kawy mielonej Hard Beans, jak i mieszanek ziarnistych jest doceniana nie tylko przez klientów. Produkty przechodzą kontrolę w nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie laboratoriach. Są one również dokładnie sprawdzane organoleptycznie przez doświadczonych sensoryków. Działania te pozwalają na uzyskanie produktów najwyższej jakości. Dzięki temu mieszanki doceniane są przez najbardziej wymagających kawoszy.

Kawa Hard Beans w sklepie Cafe Silesia

Produkty kawy Hard Beans są zróżnicowane na tyle, że pozwalają na odkrywanie nowych i zaskakujących nut smakowych. Producenci stale udoskonalają swoje mieszanki i tworzą niezwykłe aromaty. W sklepie internetowym Cafe Silesia znajdą Państwo najbardziej docenione produkty, które stale zyskują uznanie wielu doświadczonych baristów.

Kawa Hard Beans – wysoka jakość i doskonały smak napoju pobudzającego.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
+ Rozwiń- Ukryj
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Stopień paleniaStopień palenia
ObróbkaObróbka
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
PochodzeniePochodzenie
+ Rozwiń- Ukryj
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel