KAWA IZZO

( ilość produktów: 6 )

Szukasz światowej klasy kawy ziarnistej zachwycającej niebywałym smakiem i aromatem każdego kto ma okazję jej spróbować? Zapoznaj się z produktami ze sklepu z kawą Izzo – marki oferującej pobudzające mieszanki, które przypadły do gustu miłośnikom esencji kawowej na całym świecie!

Kawa ziarnista Izzo – troska o środowisko i dbałość o najlepszy smak

Marka oferująca kawę ziarnistą Izzo powstała w 1979 roku. Początkowo funkcjonowała jako mała firma rzemieślnicza, dostarczająca jej klientom wyśmienitych produktów. Założył ją Vincenzo Izzo, którego głównym założeniem było zachowanie neapolitańskiej tradycji selekcjonowania i palenia ziaren, umożliwiające uzyskiwanie prawdziwie aromatycznego espresso. Mała palarnia dzięki wytrwałości i determinacji jej założycieli oraz szybkiego uznania wśród jej klientów rozszerzyła swoje działania. W szybkim tempie kawa ziarnista Izzo zaczęła być rozpoznawana w większości krajów na świecie. To zmusiło twórców do udoskonalania ich produktów oraz poszerzania oferty o inne pozycje. Sklep z kawą Izzo to obecnie jedna z najbardziej dynamicznych firm, nieustannie dążących do udoskonalania swoich działań w celu zaspokojenia potrzeb i wymagań klientów. Warto podkreślić, że produkcja kawy ziarnistej Izzo odbywa się na działaniach ekologicznych takich, jak:

 • dobór materiałów ekologicznych,
 • produkcja ekspresów do kawy, gwarantujących oszczędność energii,
 • tworzenie produktów, które gwarantują zmniejszenie rozpraszania ciepła,
 • produkcja kompostowanej kawy Izzo,
 • ograniczanie wykorzystywania plastiku do minimum,
 • korzystanie z surowców nadających się do recyklingu.

Sklep z kawą Izzo – z miłości do jakości

Założyciele marki marzyli o tym, aby stworzyć firmę, która znacznie odznacza się na rynku nie tylko jakością ziaren, ale również podejściem do klienta. Praca w sklepie z kawą Izzo wiążę się z nieustannym rozwojem, prowadzącym do udoskonalania produktów. Jak podkreślają sami twórcy, ich główną misją jest nieustanne poszukiwanie rozwiązań, pozwalających na osiąganie wysokich standardów jakości. Wizją osób oferujących kawę ziarnistą Izzo jest podbijanie najbardziej wymagających podniebień i pobudzanie zmysłów wszystkich tych, którzy decydują się na spożywanie produktów. Działania opierane są głównie na trzech filarach:

 • dokładnej selekcji ziaren, wybieranych spośród najbardziej cenionych plantacji światowych,
 • paleniu ziaren z poszanowaniem standardów jakości i doskonałości,
 • uzyskiwaniem wyjątkowego smaku.

Kawa ziarnista Izzo zdobyła wiele prestiżowych nagród, których otrzymanie jest wyróżnieniem, świadczącym o prestiżu marki.

Kawa Izzo w Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdują się wyłącznie wysokiej jakości produkty, sprowadzane od docenianych i uznawanych marek. Ze względu na to w ofercie mogą Państwo znaleźć propozycje znane na całym świecie, które wyróżniają się licznymi certyfikatami i nagrodami. Do takich zalicza się między innymi kawa ziarnista Izzo. Mieszanki warto dobierać w zależności od preferencji smakowych, uwzględniając przy tym ulubione metody parzenia. Dostępne są bowiem kawy ziarniste Izzo, które sprawdzą się idealnie do ekspresów kolbowych, automatycznych i przelewowych, jak i te z przeznaczeniem do kawiarek.

Kawa ziarnista Izzo – zanurz się w świecie aromatycznego napoju pobudzającego i wybierz idealną mieszankę dla siebie!

  pixel