Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA JOLLY CAFFE

( ilość produktów: 10 )

Marzysz o przygotowaniu aromatycznego espresso rodem z prawdziwej, włoskiej kawiarni? Chcesz posiadać w domu mieszankę, dzięki której uzyskasz wyjątkowy smak napoju pobudzającego? Sprawdź dostępną w sklepie Cafe Silesia kawę ziarnistą Jolly Caffe, która pozwala choć na chwilę przenieść się jej koneserom do słonecznej Italii.

Kawa ziarnista Jolly Caffe – włoska jakość doceniona na całym świecie

W 1953 roku Dante Belardinelli założył we Florencji markę, oferującą kawę ziarnistą Jolly Caffe. Od początku jej istnienia twórca dążył do uzyskania idealnego włoskiego espresso, podbijającego kubki smakowe największych koneserów pobudzającego napoju. Sklep z kawą ziarnistą Jolly Caffe dołączył do Włoskiego Narodowego Instytutu Espresso, mającego na celu obronę i promocję jedynego w swoim rodzaju aromatu z tego regionu Europy. Marka jako pierwsza we Włoszech została uznana jako prawdziwa włoska mieszanka, co potwierdzono certyfikatem UNI EN ISO 9000. Obecnie funkcjonuje jako historyczna marka o znaczeniu narodowym, a jej produkty takie, jak kawa mielona Jolly Caffe czy kawa ziarnista Jolly Caffe zyskują coraz więcej miłośników z całego świata. Zawdzięcza to klarownym właściwościom smakowym i doskonałym, intensywnym aromatem. Firma może pochwalić się również Certyfikatem Italian Espresso Institute, który został jej przyznany w 2020 roku dzięki doskonałej mieszance Venere, bazującej na stuprocentowych ziarnach Arabiki.

Kawa mielona Jolly Caffe – wieloetapowa produkcja, która jest gwarancją dobrego smaku

Uzyskanie idealnie wyselekcjonowanych ziaren oraz wydobycie z nich możliwie maksimum doskonałego smaku i aromatu wymaga od producentów dbałości o każdy szczegół w trakcie produkcji. Sklep z kawą Jolly Caffe przykłada bardzo dużą uwagę do każdego etapu tworzenia ich mieszanek, co jest gwarancją idealnie komponowanych dzięki nim napojów pobudzających. Cały proces polega na:

  • pozyskiwaniu ziaren wyłącznie ze sprawdzonych źródeł,
  • uważnym selekcjonowaniu substancji, dbającym o najwyższą jakość każdej partii,
  • indywidualnym wypalaniu mieszanek, biorącym pod uwagę wymagania konkretnych ziaren,
  • chłodzeniu świeżo palonych ziaren za pomocą zimnego powietrza, gwarantującego zachowanie ich właściwości organoleptycznych oraz właściwego składu chemicznego,
  • degustowaniu i weryfikowaniu profilu sensorycznego ziaren w celu uzyskania najwyższej jakości mieszanek.

Producenci, biorąc pod uwagę dobro klientów, umożliwiają dostęp zarówno do pełnych ziaren, jak i kawy mielonej Jolly Caffe. Dzięki temu każda osoba może odnaleźć produkt idealnie dostosowany do jej potrzeb.

Sklep z kawą Jolly Caffe – Cafe Silesia

Chcąc zdecydować się na zasmakowanie wyjątkowej kawy ziarnistej Jolly Caffe wystarczy zapoznać się z dostępnymi produktami tej marki w naszym sklepie internetowym Cafe Silesia. Oferta obejmuje klasyki, które świetnie nadają się do użytku codziennego, jak i bardziej wyszukane mieszanki, podbijające kubki smakowe najbardziej wymagających kawoszy.

Zapraszamy do zakupu kawy ziarnistej Jolly Caffe, dostępnej w naszym sklepie.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
AbonamentAbonament
Polecana doPolecana do
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Stopień paleniaStopień palenia
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel