KAWA KIMBO

( ilość produktów: 11 )

Nie wyobrażasz sobie poranku bez wyjątkowo aromatycznego, pobudzającego kofeiną napoju? Szukasz idealnej mieszanki, która postawi Cię na nogi, a jednocześnie zachwyci doskonałym smakiem? Poznaj kawę ziarnistą Kimbo – produkt, który idealnie odpowie na Twoje potrzeby.

Kawa ziarnista Kimbo – doceniona jakość rodzinnej kawiarni

Kawa ziarnista Kimbo sprowadzana jest od marki Cafe do Brasil. Początek istnienia tej palarni jest dość nietypowy. Początkowo pod nazwą istniała nie fabryka, a kawiarnia. Była ona założona przez ojca trzech braci Rubino. Młodzieńcy pomagali rozwijać miejsce, w którym serwowane było pyszne espresso, dzięki czemu lokal szybko zyskał miano rodzinnej firmy, cieszącej się sporym uznaniem. Mieszkańcy Neapolu, w którym mieściła się kawiarnia, docenili nie tylko przyjazną atmosferę, ale również doskonały smak przygotowywanych napojów. Właściciele bazowali na najwyższej jakości kawy ziarnistej Kimbo, która wraz z rozwojem przemysłowym, zaczęła być również sprzedawana w postaci gotowych mieszanek do parzenia w domu. Koniec Drugiej Wojny Światowej przyczynił się do powstania kolejnej kawiarni, a lata 50. do wybudowania przez założycieli sklepu z kawą Kimbo małej palarni.

Kawa mielona Kimbo – jakość doceniona nie tylko we Włoszech

Wysoka jakość kawy ziarnistej Kimbo, a także dbałość o każdy szczegół produkcji i sprzedaży przyczyniły się do tego, że marka w latach 70. stała się liderem na rynku. Początkowo dystrybucja odbywała się wyłącznie na terenie południowych Włoch, jednak w późniejszym czasie kawę ziarnistą Kimbo zaczęto sprowadzać również do innych miejsc na świecie. To zmusiło jej twórców do tworzenia kolejnych ciekawych propozycji. Wśród nich znalazł się odpowiednik dla wszystkich osób, które cenią sobie krótki czas parzenia esencji pobudzającej, czyli kawa mielona Kimbo. Obecnie Cafe do Brasil jest jedną z największych i najbardziej docenianych włoskich palarnii. Kawa mielona Kimbo, jak i pierwotne produkty sprzedawane w pełnych ziarnach charakteryzują się doskonałą jakością, która pozwala na:

  • wyjątkowy smak napojów pobudzających,
  • niezwykły aromat podczas parzenia kawy,
  • długi czas przechowywania mieszanek,
  • dostosowanie indywidualnego smaku do konkretnych preferencji.

Sklep z kawą Kimbo – Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia można znaleźć propozycje kawy ziarnistej Kimbo, które doskonale smakują z mlekiem, jak i te, których smak warto docenić bez stosowania żadnych dodatków. Parzenie ziaren pozwala na uzyskanie aksamitnej, delikatnej pianki, która sprawia, że napój staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Sklep z kawą Kimbo oferuje ziarna, które nadają subtelnego aromatu, dlatego produkty doskonale sprawdzają się nie tylko wśród doświadczonych kawoszy, ale także początkowych miłośników, poszukujących nowych wrażeń.

Kawa ziarnista Kimbo – spróbuj wyjątkowej mieszanki i zapewnij sobie doskonałe wrażenia, które podbiją Twoje kubki smakowe!

    pixel