Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA LA BRASILIANA

( ilość produktów: 11 )

Szukasz wysokiej jakości produktów, dzięki którym przygotujesz wyjątkowy napój pobudzający w swoim domu? Jesteś właścicielem kawiarni i zastanawiasz się, które ziarna przypadną do gustu Twoim klientom najbardziej? Kawa La Brasiliana dostępna w sklepie Cafe Silesia to mieszanka idealna dla Ciebie.

Kawa La Brasiliana – z miłości do włoskiej tradycji

La Brasiliana jest jedną z najbardziej cenionych kaw ziarnistych na świecie. Jest produkowana we Włoszech, czyli stolicy najlepszych palarni. Odmiana ta powstała dzięki Carlo Govoni, mieszkańca małego włoskiego miasteczka Ferrara. Wyjątkowy smak i aromat kawy La Brasiliana szybko zyskał na popularności zarówno w całym kraju, jak i na świecie. Tradycję założyciela marki do dziś kontynuują jego wnuki, tworząc produkty bardzo wysokiej jakości. La Brasiliana posiada wielu miłośników, wśród których można spotkać profesjonalnych baristów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kawą.

La Brasiliana

Kawa La Brasiliana jest polecana przede wszystkim do zaparzania jej w ekspresach kolbowych. Do innych sposobów jej przygotowywania zalicza się metody wykorzystujące:

  • ekspresy automatyczne,
  • kawiarki,
  • ekspresy przelewowe.

Odmiana kawy La Brasiliana może być podawana w klasycznej formie espresso, bądź z dodatkiem gorącej wody czy spienionego mleka. Najlepiej spożywać ją do około 1,5 roku od momentu palenia, tak aby ziarna zachowały swoją odpowiednią świeżość.

Do najbardziej popularnych mieszanek kawy La Brasiliana należą:

  • La Brasiliana MARFISA,
  • La Brasiliana Oro Blu,
  • La Brasiliana ARGENTO AZZURRO.

La Brasiliana MARFISA

Najczęstszą wersją La Brasiliana, po którą sięga się niemal na całym świecie jest La Brasiliana MARFISA. Jest ona doceniana przez swój wyjątkowo pełny i łagodny smak, posiadający charakterystyczny czekoladowy posmak.

Kawa La Brasiliana MARFISA to połączenie dwóch najpopularniejszych rodzajów kawy. Charakterystyczne jest jednak to, że ziarna odmiany Arabica znacząco przeważają nad Robustą, stanowiąc 90% zawartości mieszanki. To powoduje, że całkowita ilość kofeiny jest dość niska. Kawa ta nadaje się więc idealnie do południowego spotkania z przyjaciółmi czy rodziną.

La Brasiliana MARFISA 1kg lub 250g

W naszym sklepie można znaleźć najbardziej prestiżowy i doceniany produkt marki La Brasiliana. Jest to zdecydowanie bestseller wśród wszystkich produktów. La Brasiliana MARFISA dostępna w Cafe Silesia sprzedawana jest w szczelnych, oryginalnych opakowaniach o zawartości 1000 lub 250 gram. Oferta obejmuje również promocyjne zestawy tej, jak i innych produktów marki La Brasiliana.

Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dobieramy możliwie najbardziej atrakcyjne ceny, adekwatne do danych produktów. Kawa La Brasiliana dostępna w Cafe Silesia to produkt, który zadowala najbardziej wymagających smakoszy, a jednocześnie posiada bardzo dobrą cenę.

La Brasiliana – poznaj markę, która podbiła miłośników kawy z całego świata!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
AbonamentAbonament
Polecana doPolecana do
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel