Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA MESETA

( ilość produktów: 29 )

Wysokiej jakości ziarna, wyjątkowy smak i pobudzające właściwości są gwarancją dobrze skonstruowanych mieszanek kawowych. Jedną z nich jest kawa ziarnista Meseta, którą sprowadza się ze znanej włoskiej palarni. Produkt stał się popularny na całym świecie i do dziś podbija serca wielu miłośników pobudzających esencji.

Kawa ziarnista Meseta – wiedza i doświadczenie

Palarnia, w której można znaleźć kawę ziarnistą Meseta, jest jedną z największych we Włoszech. Została założona w 1961 roku i nieustannie jest doskonalona o coraz nowsze technologie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło producentom na zdobycie potrzebnej wiedzy, dzięki której ich mieszanki stały się pionierem na światowym rynku. Pasja i miłość do pobudzającej esencji umożliwiła zachowanie wysokiej jakości i niebywałego smaku ziaren pomimo zwiększonej produkcji. Do dziś kawa ziarnista Meseta uznawana jest za jedną z lepszych na terenie Włoch oraz całego świata.

Kawa mielona Meseta –  technologia gwarancją wyjątkowego smaku

Produkcja kawy ziarnistej Meseta odbywa się za pomocą najnowszych technologii. Zastosowanie jej nie powoduje jednak utraty tradycyjnego podejścia do palenia ziaren. Niebywale sprawny proces produkcyjny posiada również elementy starannego i dokładnego sprawdzania wszystkich ziaren. Dzięki temu kawa ziarnista Meseta jest gwarancją najwyższej jakości. Każda mieszanka przechodzi przez testy, gdzie świeżo wypalone ziarna poddawane są drobiazgowym oglądom przy zastosowaniu innowacyjnych metod. Najważniejszą rolę odgrywają jednak zmysły producentów, którzy bazując na swoim doświadczeniu, oceniają aromat substancji. Niezależnie od tego, czy tworzona jest kawa mielona Meseta, czy ta, która bazuje na pełnych ziarnach, produkty przed oddaniem do eksportu są sprawdzane przez największe autorytety w dziedzinie testowania kawy we Włoszech.

Sklep z kawą Meseta – Cafe Silesia

Cafe Silesia – sklep z kawą Meseta jest sprawdzonym dystrybutorem tych wyjątkowych, włoskich mieszanek. W ofercie można znaleźć kawę mieloną Meseta, wersje z pełnymi ziarnami, a także specjalne kapsułki do ekspresów. Dostępna jest również opcja kawy ziarnistej Meseta bezkofeinowej. Każdy produkt cechuje się najwyższą jakością. Ze względu na to mieszanki są doskonałe zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z parzeniem pobudzających esencji, jak i tych, będących od wielu lat jej miłośnikami. Kawa ziarnista Meseta – wieloletnia produkcja i doświadczenie, przekładające się na niebywały smak i aromat ziaren!

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
+ Rozwiń- Ukryj
Waga (netto)Waga (netto)
Miejsce produkcjiMiejsce produkcji
Stopień paleniaStopień palenia
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel