KAWA MOKITO

( ilość produktów: 8 )

Zależy Ci na posiadaniu wysokiej jakości mieszanek kawowych, które przechodzą wiele procedur mających na celu ocenę smaku i aromatu? Kawa ziarnista Mokito na każdym etapie produkcji przechodzi przez specjalną kontrolę ze strony profesjonalistów, co pozwala zachować wyjątkowe właściwości każdego pojedynczego ziarna.

Kawa ziarnista Mokito – połączenie innowacyjnej technologii z tradycją

Początku kawy ziarnistej Mokito można doszukać się w 1931 roku. Palarnia została założona przez Daniela De Bei w Mediolanie. Wraz z wprowadzeniem po II wojnie światowej ekspresów do kawy, celem producenta było rozrastanie się na rynek światowy. Priorytetem było uzyskiwanie najwyższej jakości mieszanek kawy ziarnistej Mokito i dostarczanie ich do najlepszych włoskich barów, restauracji i kawiarni. Ze względu na wieloletnie doświadczenie oraz obecność na włoskim rynku, założyciele za najważniejszy punkt traktują wysokie standardy produkcji, które gwarantują wysoką jakość mieszanek. Każdy etap przygotowywania ziaren jest związany z solidną pracą, która wykorzystuje innowacyjne technologie w oparciu o tradycję. Wszystkie firmowe techniki są przekazywane z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu wyjątkowy smak pierwszego espresso spotyka się z nowoczesnymi udogodnieniami. Priorytetem producentów jest nieustanne dążenie do uzyskiwania najlepszego smaku i aromatu.

Kawa mielona Mokito – szeroki wybór i gwarancja najwyższej jakości

Kawa ziarnista Mokito jest podzielona na różne mieszanki i odmiany, dzięki czemu każdy może znaleźć smak i aromat dostosowany do własnych kubków smakowych. Takie podejście oraz ciągłe udoskonalanie wszystkich etapów produkcji pozwala na utrzymanie firmy na wysokim poziomie nie tylko na rynku włoskim, ale i światowym. Kontrola ziaren odbywa się zarówno na pierwszym etapie, jakim jest ich wybór, jak i w trakcie:

  • palenia,
  • mieszania,
  • pakowania.

Takie podejście producentów pozwala na zachowanie właściwości pojedynczych ziaren w mieszankach, a co za tym idzie, uzyskanie najwyższej jakości produktów. Dzięki temu kawa mielona Mokito oraz ta, w której skład wchodzą pełne ziarna, jest doceniana nawet przez najbardziej doświadczonych baristów.

Sklep z kawą Mokito – Cafe Silesia

Sklep z kawą Mokito Cafe Silesia gwarantuje dostęp do najbardziej cenionych produktów tej marki. W ofercie można znaleźć różne gramatury mieszanek w każdej postaci w bardzo przystępnych cenach. Kawa ziarnista Mokito sprawdzi się dla osób, które cenią sobie proces parzenia od momentu mielenia ziaren, aż do momentu uzyskania aromatycznego espresso. Kawa mielona Mokito będzie natomiast idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie szybki czas przyrządzania napoju pobudzającego. Niezależnie od tego, jaki ostatecznie produkt się wybierze, korzystając ze sklepu z kawą Mokito ma się gwarancją wysokiej jakości oraz wyjątkowego smaku i aromatu. Kawa ziarnista Mokito – postaw na docenianą przez wielu baristów mieszankę kawową i zapewnij sobie niezapomniane wrażenia smakowe w trakcie picia kawy.

    pixel