KAWA PELLINI

( ilość produktów: 3 )

Każdy, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kawą, powinien choć raz w życiu spróbować kawy wysokiej jakości. Rozpoznawalną marką, znaną nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, jest Pellini. Kawa włoska Pellini znana jest z wyjątkowych kompozycji smakowych, przypadających do gustu zarówno tym, którzy nie mają dużego doświadczenia ze spożywaniem pobudzającego napoju, jak i prawdziwym koneserom kawy.

Kawa Pellini – jakość potwierdzona certyfikatem

Kawa Pellini posiada wysokiej jakości ziarna, które w zależności od rodzaju, posiadają mniejszą bądź większą zawartość kofeiny. Pierwsza palarnia została założona w Weronie w 1922 roku. Początkowo istniała jako rodzinna firma, jednak z biegiem czasu zaczęła rozrastać się na cały świat. Obecnie kawa Pellini jest znana w ponad 30 krajach. O wysokiej jakości świadczy nie tylko mnogość klientów. Prestiż kawy Pellini potwierdzają liczne certyfikaty, wśród których można wymienić:

  • UNI EN ISO 9001- 2000 Certyfikat Jakości Systemu,
  • UNI 10939:2001 Certyfikat Systemu dla Pellini TOP.

Tego rodzaju dokumenty gwarantują wysoką jakość ziaren, z których tworzone są mieszanki kawy Pellini. Świadczy to również o tym, że produkty są sprawdzane zarówno pod względem smaku, jak i aromatu.

Pellini TOP kawa

Miłośnicy kawy Pellini zazwyczaj wybierają klasyczną mieszankę, która kryje się pod nazwą kawa Pellini TOP. Jest to produkt stworzony na bazie 100% ziaren Arabiki. Z tego powodu ziarna posiadają bardzo niską zawartość kofeiny i nadają się do spożywania o każdej porze dnia. Wiele osób potwierdza, że jest to kawa, którą można dostać w bardzo przystępnej cenie.

Kawa ziarnista Pellini

W Cafe Silesia można znaleźć najbardziej popularne rodzaje produktów Pellini – kawy ziarniste. Wielu miłośników pobudzającego napoju podkreśla, że tylko za pomocą pełnych ziaren, zmielonych dopiero przed przygotowywaniem kawy, można uzyskać jej prawdziwy smak i aromat. Mając w posiadaniu młynek warto więc zainwestować w kawę ziarnistą Pellini, dzięki której powstałe napoje pobudzające cechować się będą wyjątkowym aromatem, a także konsystencją.

Pellini TOP 1kg

Nasz sklep internetowy umożliwia zakup kawy Pellini TOP w kilogramowym opakowaniu. Dzięki temu w nagłej potrzebie nie zabraknie ziaren do przygotowania pysznego napoju. Pellini TOP kawa idealnie nadaje się do ekspresów kolbowych. Wyjątkowy aromat tej mieszanki można uzyskać również za pomocą kawiarki oraz ekspresu przelewowego. Idąc za radą koneserów kawowych, warto zaopatrzyć się w Pellini TOP ziarnistą, dzięki czemu napój będzie smakował jeszcze lepiej. Dodatkowo cały proces przyrządzania pobudzającego naparu stanie się istnym rytuałem, od którego ciężko będzie się odciągnąć.

Kawa Pellini – cena

Cena kawy Pellini jest uzależniona od rodzaju mieszanki, czyli tego, w jakim stosunku są ze sobą połączone ziarna Robusty i Arabiki. Na cenę ma wpływ również wielkość produktu. Warto pamiętać, że większy rozmiar jest jednak znacznie bardziej opłacalny i wydajny.

Kawa Pellini – gdzie kupić?

Włoską kawę Pellini można dostać w sklepie internetowym Cafe Silesia. Dostępnych jest kilka odmian produktów tej marki, a każda z nich posiada inny smak i różny stopień zawartości kofeiny. Dla osób, które szukają produktu zapewniającego solidną dawkę pobudzenia, poleca się kawę Pellini Espresso Bar lub Pellini Aroma Oro Intenso. Ci, którzy lubią wypić filiżankę napoju w późniejszych godzinach i nie chcą narażać się na nieprzespaną noc, powinni wybrać Pellini TOP ziarnistą.

    pixel