Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JOE FREX

( ilość produktów: 13 )

Jesteś właścicielem profesjonalnego ekspresu do kawy i zastanawiasz się, jak przedłużyć jego użytkowanie? Jedną z podstawowych rzeczy, o której warto pamiętać w takim przypadku, jest odpowiednia konserwacja takiego sprzętu. Poznaj produkty marki JOE FREX, dzięki którym dokładnie oczyścisz poszczególne elementy urządzenia.

Konserwacja ekspresu JOE FREX

Zachowanie odpowiedniego poziomu higieny w trakcie użytkowania ekspresu do kawy jest niezwykle ważne zarówno jeśli korzysta się z niego w domu, jak i w profesjonalnej kawiarni. Jego dokładne wyczyszczenie za pomocą profesjonalnych środków czystości oraz przyrządów przyczynia się do znacznie lepszego funkcjonowania urządzenia, a także pozwala na uzyskiwanie bardziej wyrazistego smaku przygotowywanej kawy.

Szczotka JOE FREX

W trakcie mielenia kawy oraz jej parzenia w ekspresie nie da się uniknąć osypywania zmielonych ziaren. Szczotka JOE FREX umożliwia pozbycie się drobinek z powierzchni zarówno z ekspresu, jak i blatu czy szafek kuchennych. Szczotka ułatwia zachowanie porządku podczas parzenia napoju pobudzającego, a ze względu na to, iż wykonana jest z długiego włosia, zmniejsza ryzyko zarysowania poszczególnych nawierzchni.

Szczotka do czyszczenia młynka JOE FREX

Szczotki do czyszczenia młynków to niezwykle praktyczne i funkcjonalne przedmioty, dzięki którym możliwe jest usuwanie powstałych w trakcie parzenia drobinek kawy. W ofercie Cafe Silesia znajdą Państwo większe i mniejsze modele, które w zależności od specyfiki miejsca pozwalają na dotarcie do najbardziej zabrudzonych przestrzeni. Wygodny uchwyt sprawia, że ich użytkowanie jest łatwe, dzięki czemu szczotki do czyszczenia młynków JOE FREX sprawdzają się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w prywatnych przestrzeniach kuchennych.

Aluminiowa szczoteczka do czyszczenia grupy JOE FREX

Czyszczenie grupy ekspresu jest niezwykle ważną czynnością, ponieważ pozwala na dłuższe funkcjonowanie urządzenia. Usunięcie nadmiaru ziarenek z grupy zaparzającej oraz drobnych uszczelkach w przypadku ekspresów kolbowych to gwarancja uzyskiwania lepszego smaku parzonej esencji. Aluminiowa szczoteczka do czyszczenia grupy JOE FREX usunie wszelkie pozostałości kawy. Produkt ten posiada długą, ergonomiczną rączkę, dzięki której jego użytkowanie jest niezwykle wygodne.

Konserwacja ekspresu JOE FREX – szczotki i szczoteczki do czyszczenia ekspresów, które sprawiają, że przygotowanie kawy jest szybsze i wygodniejsze. Zapraszamy do zakupów.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel