Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KRUPS

( ilość produktów: 4 )

Konserwacja urządzenia, jakim jest ekspres do kawy, to niezwykle ważna czynność, która wpływa nie tylko na estetyczną prezencję sprzętu, ale poprawia również jego użyteczność. Posiadając ekspres marki KRUPS, warto zaopatrzyć się w produkty do jego czyszczenia tej samej marki. W sklepie Cafe Silesia posiadamy zarówno tabletki do czyszczenia, zestaw do odkamieniania, płyn czyszczący KRUPS, jak i filtr wody do ekspresu KRUPS Claris Aqua. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnym asortymentem.

Zestaw do konserwacji ekspresu KRUPS

Czyszczenie ekspresu KRUPS do kawy pozwala na lepsze funkcjonowanie urządzenia oraz znacznie poprawia jakość i smak przygotowanych przez niego napojów. Niektóre czynności takie jak usuwanie pozostałości ziaren czy przepłukiwanie naczynia na wodę warto wykonywać nawet codziennie. Istotna jest również regularna konserwacja takiego sprzętu. Dzięki niej możliwe jest zabezpieczenie ekspresu przed ewentualnymi uszkodzeniami, a co za tym idzie, przedłużenie czasu jego żywotności. Aby poprawnie usunąć kamień oraz inne zabrudzenia z urządzenia, należy wykorzystać odpowiednie do tego środki chemiczne. Posiadając sprzęt marki KRUPS, niezbędne będą produkty czystości tego samego producenta. Wyróżnia się kilka ich rodzajów.

Tabletki czyszczące do ekspresu KRUPS

Tabletki czyszczące do ekspresu KRUPS wkłada się do tzw. ślepego sitka. Kolbę wystarczy nałożyć w grupie zaparzającej, dzięki czemu w trakcie uruchomienia ekspresu powstaje roztwór, który przepłukuje prysznic i wszystkie inne elementy. Tabletki są niezwykle skuteczne i zapewniają bezawaryjną pracę sprzętu, wpływając również na lepszy smak parzonej w nim kawy. Przed wykorzystaniem produktu warto jednak dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zaleceniami producenta. Najczęściej można je znaleźć na dołączonej do tabletek czyszczących do ekspresu instrukcjach obsługi.

Filtr do ekspresu KRUPS

Filtr do ekspresu KRUPS jest elementem, bez którego praca tego urządzenia byłaby wręcz niemożliwa. Element ten uniemożliwia osadzanie się kamienia wewnątrz ekspresu, dzięki czemu ten może działać znacznie lepiej i szybciej. Za pomocą filtra Claris usuniesz zanieczyszczenia takie jak chlor, ołów, miedź, pestycydy i inne niepożądane cząsteczki. Warto pamiętać, że filtry do ekspresu KRUPS należy wymieniać po upływie ok. 2-3 miesięcy od założenia.

Odkamieniacz do ekspresu KRUPS

Wykorzystując nawet najwyższej jakości filtry do ekspresu KRUPS, nie można ominąć naturalnego procesu, jakim jest osadzanie się kamienia i innych bakterii na sprzęcie. Przy użyciu filtrów do ekspresu KRUPS z pewnością osad będzie znacznie mniejszy, jednak należy zadbać także o jego regularne usuwanie. Odkamieniacz do ekspresu KRUPS to środek, który ułatwia pozbycie się wszystkich osadów z urządzenia i zapewnia jego bezawaryjną pracę.

Płyn do czyszczenia systemu mleka KRUPS

Niektóre ekspresy KRUPS posiadają wbudowane systemy do mleka, które umożliwiają przygotowanie mlecznych napojów pobudzających. W takim przypadku należy zadbać o ich odpowiednią konserwację. Płyn czyszczący do systemu mleka KRUPS sprawdza się w tej roli doskonale. Jego użycie usuwa wszystkie naleciałości, sprawiając, że wszystkie elementy są higienicznie czyste i bezpieczne w użytku. Konserwacja ekspresu KRUPS – zadbaj o swój profesjonalny ekspres do kawy, czyszcząc go za pomocą bezpiecznych i skutecznych środków czystości marki KRUPS. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z dostępnej oferty Cafe Silesia.

Zadbany ekspres do kawy

Maksymalna higiena ekspresu do kawy jest kluczowa dla zachowania jakości i smaku napoju oraz długowieczności urządzenia. Regularne odkamienianie, przy użyciu specjalnego zestawu do odkamieniania, jest niezbędne, szczególnie w ekspresach ciśnieniowych, gdzie skuteczne usuwanie kamienia zapobiega zatykaniu i uszkodzeniom wewnętrznych części maszyny. Wiele nowoczesnych ekspresów posiada również ustawienia twardości wody, co pozwala na dostosowanie procesu odkamieniania do lokalnych warunków wodnych, zapewniając tym samym optymalną higienę i wydajność urządzenia.

Czyszczenie ekspresu KRUPS

Najważniejsze akcesoria ekspresu do kawy marki KRUPS znajdziesz w naszym sklepie Cafe Silesia. Wysokiej jakości środki takie jak zestaw do odkamieniania czy płyn czyszczący KRUPS gwarantują skuteczne usuwanie kamienia i odpowiednią jakość wody. Sprawdź dostępne produkty i zadbaj o swój ekspres automatyczny KRUPS.

Widok
pixel