Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CZEKOLADA GORZKA

( ilość produktów: 9 )

Czekolada gorzka w Cafe Silesia

Wyrabianie produktów czekoladowych wysokiej jakości jest formą sztuki. W każdym procesie powstawania słodkości ważne są odpowiednie proporcje składników oraz przestrzeganie zasad na etapie obróbki cieplnej. W Cafe Silesia oferujemy czekolady gorzkie, które zostały przygotowane z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych cukierników z wieloletnim doświadczeniem.

Czekolada gorzka 70,4% z pigwą i truskawkami

Połączenie gorzkiej czekolady ze słodkimi owocami to kompozycja uwielbiana przez fanów słodkości. W naszym sklepie oferujemy ciemną tabliczkę o niezwykle intensywnym smaku, której receptura została opracowana przez Mirosława Pelczara – Mistrza Polski Cukierników. Do produkcji wyrobu czekoladowego wykorzystano ziarna kakao z Afryki Zachodniej. Słodycz zdobią liofilizowane truskawki i pigwa – żółte i czerwone owoce doskonale wyróżniają się na ciemnym tle. Tak skomponowane składniki tworzą przysmak, który doskonale pasuje do filiżanki białej i czarnej kawy. W naszej ofercie dostępne są także czekoladowe wytwory z innymi owocami:

  • czekolada gorzka 70,4% z jagodami goji i ziarnem kakao,
  • czekolada gorzka 70,4% z malinami i zielonym pieprzem,
  • czekolada gorzka 70,4% z migdałami i jeżyną.

Pięknie zapakowane słodkości cieszą oko – to doskonały pomysł jako dodatek do prezentu dla bliskiej osoby.

Czekolada różowa Ruby z gorzką czekoladą

W Cafe Silesia na szczególną uwagę zasługuje różowa czekolada wyrabiana w manufakturze Mirosława Pelczara. Rubinowa barwa jest jednym z popularniejszych trendów w cukiernictwie. Tak unikalny kolor czekolady to zasługa ziarna kakaowego Ruby pochodzącego z Wybrzeża Kości Słoniowej. Wyjątkowy wygląd i owocowy smak to cechy rozpoznawcze opisywanej kompozycji. Produkt potrafi zachwycić osoby, które spróbowały już naprawdę wiele, dlatego że wyróżnia się zarówno smakiem, jak i atrakcyjnym wyglądem.

Czekolada pitna na gorąco

Na chłodniejsze dni doskonałą opcją jest czekolada na gorąco. Jest to jedna z alternatyw dla klasycznego kakao do picia. Czekolada na gorąco może poszczycić się niezwykle wyrazistą głębią smaku. Może być spożywana niezależnie lub stanowić niezwykły dodatek do kawy oraz składnik ciast i deserów. W naszym asortymencie proponujemy następujące czekolady pitne:

  • czekolada gorzka – Etno Cafe,
  • czekolada pitna gorzka – M. Pelczar.

Serdecznie zapraszamy do spróbowania niezwykłych wyrobów czekoladowych dostępnych w naszym sklepie. W Cafe Silesia oferujemy wysokiej jakości produkty, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.

MarkaMarka
Waga (netto)Waga (netto)
DodatkiDodatki
Forma czekoladyForma czekolady
Typ czekoladyTyp czekolady
AlergenyAlergeny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel