Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BESKID CHOCOLADE

( ilość produktów: 18 )

Szukasz wyrazistej w smaku czekolady i nie wiesz, na jakiego producenta warto postawić? Zależy Ci na produktach najwyższej jakości? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze słodyczami BESKID CHOCOLADE – marki, która tworzy doskonałe w smaku przetwory.

Słodkości BESKID CHOCOLADE – doskonały smak, wyważona konsystencja

BESKID CHOCOLADE to producent rzemieślniczych czekolad charakteryzujących się najwyższą jakością. Manufaktura znajduje się w malowniczym sercu Beskidu Żywieckiego. Producenci na każdym kroku podkreślają swoją miłość i pasję do czekolady, a ich klienci doceniają ich niebywale staranną produkcję, której efekt można zauważyć w smaku wyrobów cukierniczych. Proces powstawania czekolad BESKID CHOCOLADE jest na bieżąco skrupulatnie kontrolowany. Każdy etap tworzenia słodyczy jest doglądany przez doświadczonych profesjonalistów manufaktury czekolady. Dotyczy to zarówno wyboru ziaren kakaowca, jak i samego pakowania gotowych tabliczek. W czasie produkcji korzysta się wyłącznie z najlepszej jakości składników i dodatków. Ze względu na to czekolady zachwycają zarówno smakiem, jak i aromatem czy delikatną i wyważoną konsystencją.

Czekolada BESKID CHOCOLADE – staranny proces wydobywania smaku

Producenci czekolady BESKID CHOCOLADE sprowadzają ziarna kakaowca z plantacji ekologicznych. W fabryce są one poddawane starannej, manualnej selekcji, a także prażeniu. Dzięki temu z każdego ziarenka wydobywane jest maksimum smaku i aromatu. Wyselekcjonowane mieszanki przechodzą proces śrutowania, a następnie rozdrabniania. Najdłuższym etapem, wymagającym nakładu czasu i energii jest proces konszowania. Polega on bowiem na wielogodzinnym mieszaniu masy kakaowej, dzięki któremu uzyskiwana czekolada posiada idealną konsystencję. Ostatnim etapem jest formowanie tabliczek i pakowanie ich w niezwykle estetyczne opakowania.

BESKID CHOCOLADE w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo najpopularniejsze czekolady BESKID CHOCOLADE. Oferta obejmuje klasyczne, ciemne wersje słodkości tzw. single origin, jak i wysokogatunkowe czekolady mleczne. Dla miłośników bardziej zaskakujących smaków dostępne są również warianty czekolad z naturalnymi dodatkami, takimi jak maliny, pistacje, truskawki. Wszystkich czekolad BESKID CHOCOLADE można kosztować nie tylko samemu, ale i z bliskimi. Produkty bowiem stanowią również doskonały pomysł na prezent.

Czekolada BESKID CHOCOLADE w sklepie Cafe Silesia – poznaj wyjątkową, naturalną słodycz kakaowca!

Waga (netto)Waga (netto)
DodatkiDodatki
+ Rozwiń- Ukryj
Forma czekoladyForma czekolady
PochodzeniePochodzenie
WegańskieWegańskie
Typ czekoladyTyp czekolady
AlergenyAlergeny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel