Profesjonalny sklep z kawą i ekspresami

Profesjonalny sklep
z kawą i ekspresami

(32) 284 70 32 sklep@cafesilesia.pl

(32) 284 70 32sklep@cafesilesia.pl


Kontakt

DANE FIRMY I GŁÓWNA SIEDZIBA CAFÉ SILESIA

Café Silesia sp z o.o.
ul. Krucza 8
42-605 Tarnowskie Góry
NIP: 6452538480

tel: 32  284 70 32
e-mail: sklep@cafesilesia.pl
www.cafesilesia.pl

Numer konta bankowego:

CAFE SILESIA
Millennium Bank: 80 1160 2202 0000 0002 6310 1485

KAWIARNIA FIRMOWA (GRYFNY KAFYJ)

ul. Rynek 3
42-600 Tarnowskie Góry
tel: 607 850 566
 
Zapraszamy w godzinach:
od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-20.00
w sobotę w godz. 9.00-20.00

w niedzielę w godz. 10.00-20.00

GRYFNY KAFYJ W KATOWICACH

ul. Wojewódzka 17
Katowice
 
Zapraszamy w godzinach:
od poniedziałku do piątku godz. 7.30-17.00
w sobotę i niedzielę w godz. 10-16.00

KONTAKT W KONKRETNYCH SPRAWACH

 

OBSŁUGA KLIENTA:

 

Mateusz Filingier

tel: 32 284 70 32
e-mail: m.filingier@cafesilesia.pl

KATERINGI, OBSŁUGA KLIENTA:

 

Maciej Banasik

tel: 32 284 70 32
e-mail: m.banasik@cafesilesia.pl

OBSŁUGA KLIENTA:

 

Dariusz Chamera

tel: 607 850 566
e-mail: d.chamera@cafesilesia.pl

ZAMÓWIENIA (TAKŻE MAILOWE I TELEFONICZNE), SERWIS EKSPRESÓW JURA:

Daniel Nejman

tel: 32 284 70 32
e-mail: d.nejman@cafesilesia.pl

ZAMÓWIENIA (TAKŻE MAILOWE I TELEFONICZNE), SERWIS EKSPRESÓW BEZZERA:

Mateusz Morka

tel: tel: 32 284 70 32
e-mail: m.morka@cafesilesia.pl

DORADZTWO ORAZ ZAMÓWIENIA EKSPRESÓW JURA ORAZ BEZZERA, OBSŁUGA BIUR:

Krzysztof Ćwik

tel. +48 500 236 674
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl

ZAMÓWIENIA HURTOWE (POWYŻEJ 30 KG):

Dariusz Gniewowski
tel. gsm: +48 504 278 990
e-mail: d.gniewowski@cafesilesia.pl

SPRAWY BIUROWE I URZĘDOWE, PROMOCJA:

Aleksander König

tel. gsm: +48 504 278 999
e-mail: a.koenig@cafesilesia.pl

SPRAWY ADMINISTRACYJNE, KADROWE, KSIĘGOWOŚĆ:

 

Maria Ploch

tel: 32 284 70 32
e-mail: m.ploch@cafesilesia.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz się do newslettera!

otrzymaj dodatkowe
20zł na dalsze zakupy

Jura Fiorenzato Etno cafe Doubleshot Coffeeproficiency Caffen Mokito La Brasiliana Agust Cafe Izzo Fantino Meseta Varesina Lavazza Bezzera Bialetti
do góry
{nocache:7fd9c99c29d148fa8bcb51a7b3a4580c#0}
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl