Profesjonalny sklep z kawą i ekspresami

Profesjonalny sklep
z kawą i ekspresami

(32) 284 70 32 sklep@cafesilesia.pl

(32) 284 70 32sklep@cafesilesia.pl


Kontakt

SZYBKI KONTAKT

Nie wiesz jaką kawę kupić?


Maciej Banasik

32 284 70 32
m.banasik@cafesilesia.pl

Chcesz zamówić kawę?


Krzysztof Kaczmarek

32 284 70 32
zamowienia@cafesilesia.pl

Chcesz kupić ekspres lub młynek?


Krzysztof Ćwik

500 236 674
k.cwik@cafesilesia.pl

DANE FIRMY I GŁÓWNA SIEDZIBA CAFÉ SILESIA, MAGAZYN GŁÓWNY, SKLEP STACJONARNY

Café Silesia sp z o.o.


ul. Krucza 8
42-605 Tarnowskie Góry
NIP: 6452538480

32 284 70 32
sklep@cafesilesia.pl
www.cafesilesia.pl

Zapraszamy w godzinach:
Od poniedziałku do piątku: 8-18

KAWIARNIE FIRMOWE ORAZ SKLEPY STACJONARNE

 

Cafe Silesia - Gryfny Kafyj

Tarnowskie Góry

ul. Rynek 3
42-600 Tarnowskie Góry

607 850 566
kawiarnia@cafesilesia.pl

Zapraszamy w godzinach:
od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-20.00
w sobotę w godz. 9.00-20.00
w niedzielę w godz. 10.00-20.00

 

Cafe Silesia - Gryfny Kafyj

Bytom

C.H. Agora, Poziom +2 pl. Kościuszki 1
41-902 Bytom

kawiarnia@cafesilesia.pl

Zapraszamy w godzinach:
od poniedziałku do soboty: 9.00-21.00
w niedzielę: 10.00-20.00

NASZ ZESPÓŁ:

 

Jadzia Rekus

Kierownik sieci kawiarni

607 850 566
j.rekus@cafesilesia.pl

 

Kasia Baś

Kierownik magazynu

32 284 70 32
k.bas@cafesilesia.pl

Maciek Banasik

zastępca Kierownika Handlowego ds. e-commerce

32 284 70 32
m.banasik@cafesilesia.pl

Krzysztof Kaczmarek

Specjalista ds. e-commerce

32 284 70 32
k.kaczmarek@cafesilesia.pl

Maria Ploch

Księgowa

32 284 70 32
m.ploch@cafesilesia.pl

Krzysztof Ćwik

Dyrektor sprzedaży regionalnej, współwłaściciel

500 236 674
k.cwik@cafesilesia.pl

Dariusz Gniewowski

Dyrektor sprzedaży internetowej, współwłaściciel

504 278 990
d.gniewowski@cafesilesia.pl

Olek König

prezes zarządu, współwłaściciel

504 278 999
a.koenig@cafesilesia.pl

Zapisz się do newslettera!

otrzymaj dodatkowe
20zł na dalsze zakupy

Jura Fiorenzato Etno cafe Doubleshot Coffeeproficiency Caffen Mokito La Brasiliana Agust Cafe Izzo Fantino Meseta Varesina Lavazza Bezzera Bialetti
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl