Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZESTAWY DO LATTE ART

( ilość produktów: 6 )

W Cafe Silesia dbamy o to, żeby każdy mógł zaparzyć idealną kawę we własnym domu – smaczną, aromatyczną i pięknie podaną. W naszym asortymencie dysponujemy profesjonalnym sprzętem do przygotowania kawowego napoju od samych podstaw. Dzięki nam spożywanie kawy we własnym fotelu może przypominać wizytę w ekskluzywnej kawiarni.

Zestawy do latte art

W naszym sklepie oferujemy profesjonalny sprzęt do kawy. Dla wielu kawoszy niezwykle ważne są aspekty wizualne i estetyczne przygotowanego napoju. W ich filiżance często pojawia się mleczna kawa z precyzyjnymi, zachwycającymi wzorami. Dostępne w Cafe Silesia akcesoria dają możliwość stworzenia na swojej kawie istnego dzieła sztuki. Wykonanie wzorku wcale nie wymaga drogiego sprzętu – drobne gadżety, które oferujemy, są w stanie stworzyć prawdziwe cuda!

Przyrządy do latte art w Cafe Silesia

Jednym z podstawowych przyrządów do tworzenia latte art jest produkt marki JOE FREX – Latte art needle. Ten niewielki metalowy gadżet pozwala na stworzenie fascynujących wzorów na lekkiej, kawowej piance. Doskonale nadaje się dla amatorów i profesjonalnych baristów. Przyrząd służy do tworzenia wzorów z zastosowaniem metody etching – w tej sytuacji obrazy na powierzchni kawy są malowane dzięki takim akcesoriom jak patyczki, wykałaczki, czy specjalne szablony. W Cafe Silesia oferujemy przyrządy wielokrotnego użytku, które sprawią, że serwowana kawa dobitnie zachwyca swoim nienagannym wyglądem. Prawdziwie zapalonym kawoszom proponujemy specjalny zestaw stalowych narzędzi do latte art – wytrzymały sprzęt w pięknym etui uczyni kawę dziełem artystycznym godnym podziwu.

Pojemniki na sypką czekoladę

Kawę można przygotować na mnóstwo sposobów – w Cafe Silesia pomagamy jeszcze bardziej urozmaicać ten rytuał! W naszym asortymencie dysponujemy metalowymi pojemnikami przeznaczonymi do dystrybucji sypkich dodatków do kawy. Stalowy pojemnik wykazuje się wysoką funkcjonalnością dzięki niezwykle stabilnemu uchwytowi. Takie wyposażenie sprawia, że można przygotować mleczną kawę z dodatkiem czekolady, kakao lub cynamonu – w zgodzie ze swoimi preferencjami. Pojemnik umożliwia nie tylko wzbogacenie smaku dodatkową nutą, ale także stworzenie niebywałej dekoracji w swojej filiżance. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne pojemniki na sypkie produkty, które różnią się konstrukcją (wyposażone w uchwyt lub bez) oraz pojemnością.

Cafe Silesia – akcesoria baristy do kawy

Naszą wizją jest dbałość o każdy detal w trakcie przygotowywania ulubionego napoju. W Cafe Silesia można znaleźć mi.n. profesjonalne ściereczki, które doskonale nadają się dla baristów z bogatym wyposażeniem. Produkty wykonane z mikrofibry pomagają utrzymać czystość w kuchni, szczególnie blisko ekspresu lub kawowych akcesoriów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do latte art – niech kawa stanie się dziełem sztuki!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Widok
pixel