Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA CAVALLO

( ilość produktów: 9 )

Palarnia kawy Cavallo sprowadza wszystkie surowce bezpośrednio z plantacji, dzięki czemu kawa jest najwyższej jakości. Twórca marki osobiście wybiera ziarna przeznaczone do importu, poznaje lokalnych farmerów i warunki pracy w rejonie. Wspólnie z plantatorami ocenia kawę i decyduje o jej wartości, dlatego z dumą może zaoferować produkty, które wyróżniają się fantastycznym aromatem i oryginalnym smakiem.

Kawa ziarnista Cavallo – świeżo palone kompozycje

Wszystkie kawy ziarniste z palarni Cavallo są świeże, co oznacza, że czas od wypalenia do podania zapakowanych ziaren nie jest długi. Firma ma opracowane zasady komponowania blendów, które idealnie wpisują się w gusta klientów. Mieszanki kawy Cavallo to bogactwo aromatów i różnorodność smaków. W ofercie naszego sklepu z kawami ziarnistymi znaleźć można kompozycje dla wymagających kawoszy, ale także dla osób, które dopiero zagłębiają się w świat wyjątkowych naparów.

Założyciel palarni Filip Bartelak jest twórcą wielu marek i w branży kawowej działa nieprzerwanie od 2002 roku. Posiada liczne certyfikaty i tytuły oraz sędziuje zawody na światowym poziomie. Jego głównym celem jest sprowadzanie najwyższej jakości ziaren, które później wypalane są w małym rzemieślniczym piecu. Gwarantuje to niepowtarzalne walory i najwyższą jakość kawy.

Kawa Cavallo – tradycyjny sposób palenia

W procesie wypalania kawy powstaje nawet tysiąc nowych substancji, które decydują o jej smaku. Dlatego sposób palenia ma ogromny wpływ na to, jakie jakości napój znajdzie się później w filiżance. Kawa ziarnista Cavallo wypalana jest tradycyjnie w małym piecu, który w czasie około 15 minut stopniowo podgrzewa zawartość. Cały proces kontrolowany jest przez doświadczonego specjalistę. Czas i temperatura są na bieżąco dopasowywane do odmiany kawy, warunków atmosferycznych i gustów konsumentów. Gotowe ziarna studzą się pod wpływem chłodnego powietrza, co zatrzymuje ich aromat. W wyniku tego procesu kawa traci na wadze, ale zachowuje pełny, intensywny smak.

Restrykcyjne podejście producentów do metody palenia pozwala wydobyć właściwości pojedynczych ziaren we wszystkich mieszankach. Dzięki temu uzyskane kawy ziarniste Cavallo są zawsze najwyższej jakości, a różne kompozycje doceniane są nawet przez doświadczonych baristów.

Nowości w ofercie: Kawa Cavallo Espresso i Cavallo Espresso Perfecta

Jeśli poszukujesz kawy o intensywnym smaku i doskonałej cremie, nasza nowa linia produktów Cavallo Espresso i Cavallo Espresso Perfecta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Starannie dobrane mieszanki ziaren z palarni kawy Cavallo gwarantują niezapomniane doznania smakowe. Każda z nich to efekt pracy pasjonatów kawy, którzy cenią sobie zarówno tradycję, jak i innowacyjność w tworzeniu mieszanki idealnej.

Mieszanki kawy Cavallo – doskonałość w każdym ziarnie

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór mieszanki kawy Cavallo, w tym unikalne kompozycje stworzone z myślą o miłośnikach espresso. Świeżo palone ziarna zapewniają głębię aromatu i bogactwo smaku, które zadowolą nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Palarnia kawy Cavallo – mistrzostwo w każdym szczególe

Za wyjątkową jakość kawy Cavallo odpowiada tradycyjny sposób palenia, przywracający do łask rzemieślnicze metody produkcji. Dzięki temu każda mieszanka ziaren jest dopracowana do perfekcji, co pozwala na uzyskanie idealnego balansu między kwasowością a słodyczą, jak również wyrazistego charakteru kawy.

Kawa świeżo palona – gwarancja świeżości

Dbamy o to, aby kawa Cavallo trafiająca do naszych klientów była zawsze świeżo palona. Jest to możliwe dzięki bezpośredniemu importowi ziaren i kontroli całego procesu palenia. Takie podejście pozwala zachować pełnię aromatu i gwarantuje wyjątkową świeżość każdej filiżanki.

Sklep z kawą Cavallo – Cafe Silesia

W sklepie z kawą Cavallo można znaleźć wiele ciekawych kompozycji z nutami orzechowymi i czekoladowymi. Intensywne mieszanki trafiają swoim smakiem w gusta osób przywiązanych do tradycyjnego smaku kawy, ale także znakomicie sprawdzają się też jako baza do mlecznych napojów takich jak cappuccino czy latte. Palarnia Cavallo zapewnia produkty, dzięki którym można przenieść się do klimatycznej kawiarni.

Sklep z kawą Cavallo – znajdź kompozycje ziaren idealnie dopasowaną do Twoich preferencji i ciesz się pełnym, wyrazistym smakiem!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Polecana doPolecana do
SkładSkład
Waga (netto)Waga (netto)
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel