Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RHINO COFFEE GEAR

( ilość produktów: 7 )

Marzysz o przygotowywaniu kawy jak z prawdziwej kawiarni? Chcesz zaopatrzyć się w przyrządy, które każdy barista powinien mieć przy sobie? Poznaj markę Rhino Coffee Gear, która tworzy profesjonalne produkty do parzenia pobudzających napojów.

Akcesoria Rhino Coffee Gear

Rhino Coffee Gear to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w świecie marek związanych z produkcją kawy. Początkowo dystrybuowała ona wyłącznie mieszanki kawowe, z czasem ich oferta poszerzyła się również o przydatne i niezwykle jakościowe akcesoria do kawy. Rhino Coffee Gear ze względu na staranne podejście do produkcji, a także niezwykłą wrażliwość i uważność względem potrzeb konsumentów bardzo szybko znalazła uznanie wśród profesjonalistów w dziedzinie przemysłu kawowego. Priorytetami marki tworzącej akcesoria Rhino Coffee Gear są jakość i innowacyjność. Te dwie kwestie sprawiają, że wszystkie produkty charakteryzują się trwałością i odpornością na uszkodzenia, a dodatkowo są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Dzięki temu proponowane przez popularną firmę elementy znajdują swoje miejsce w domowych przestrzeniach kuchennych, a także profesjonalnych lokalach gastronomicznych. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jest to marka, której produkty znacznie ułatwiają parzenie pobudzających ziaren kawowca na wiele sposobów.

Rhino Coffee Gear w sklepie Cafe Silesia

Najbardziej klasycznymi akcesoriami Rhino Coffee Gear są termometry do mleka, dzięki którym zarówno mniej, jak i bardziej doświadczony barista może sprawdzić, czy substancja ta nadaje się do połączenia z pobudzającym espresso. Precyzja w trakcie przyrządzania wywaru jest bowiem niezwykle ważna i potrzebna. W naszym sklepie Cafe Silesia dostępne są trzy termometry w różnych wielkościach, a także niezwykle precyzyjny termometr na dzbanek. Miłośnicy profesjonalnego parzenia alternatywnych kaw cenią sobie również takie akcesoria jak specjalnie wyprofilowana waga czy miska cuppingowa. Akcesoria Rhino Coffee Gear w sklepie Cafe Silesia — zainwestuj w przyrządy do parzenia kawy, które sprawią, że przygotowany przez Ciebie napój będzie smakował jak z prawdziwej, włoskiej kawiarni!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel