KAWA COSTA COFFEE

( ilość produktów: 18 )

Chcesz zacząć przyrządzać w swoim domu kawę w sposób, w jaki robią to profesjonalni bariści? Szukasz produktów, dzięki którym uzyskasz wyjątkowo aromatyczny smak pobudzającego napoju? W Cafe Silesia znajdziesz mieszanki stworzone przez jedną z najbardziej popularnych brytyjskich sieci kawiarni – Costa Coffee.

Kawa Costa Coffee – jedna z największych sieci kawiarni na świecie

Costa Coffee została założona w 1971 roku w stolicy Wielkiej Brytanii przez braci Sergio i Bruno Costa, którzy pochodzili z Włoch. Początkowo palarnia dostarczała produkty do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. W 1978 założyciele zdecydowali się jednak na otworzenie własnej kawiarni. Londyńczycy zyskali miejsce z aromatyczną kawą, którą w bardzo szybkim czasie pokochali. W związku z tym, że lokal był odwiedzany bardzo często, firma rozrosła się i obecnie posiada około 3000 kawiarni w 30 krajach.

Kawa Costa Coffee w Twoim domu

W związku z dynamicznym rozwojem marki kawę Costa Coffee zaczęto tworzyć do użytku domowego. Dzięki temu wysokiej jakości ziarna można parzyć samodzielnie we własnym zaciszu domowym. Producenci oferują szeroki wybór mieszanek, dlatego każdy z pewnością znajdzie ulubiony produkt dobrany do własnych preferencji i gustu. Dzięki kawie Costa Coffee ulubione espresso lub cappuccino przyrządzone w domu smakuje dokładnie tak samo, jak z popularnej sieci kawiarni.

Costa – kawa ziarnista

Marka oferuje zarówno kawę Costa ziarnistą, jak i mieloną. W przypadku posiadania młynka do ziaren zdecydowanie lepiej jest wybrać tę drugą. Świeżo zmielone ziarna pozwalają na uzyskanie wyjątkowo aromatycznego napoju. Wybór dotyczy również aromatów smakowych, jakie chce się uzyskać podczas parzenia. Niektóre z nich wchodzą w bardziej słodki posmak, inne cechują się goryczką. Przykładowo Costa Coffee Signature blend charakteryzuje się nutami karmelu i orzechów.

Kawa Costa Coffee – produkt oznaczony certyfikatem Rainforest Alliance

Produkty od Costa Coffee posiadają certyfikat Rainforest Alliance. Jest on gwarancją wysokiej jakości ziaren wykorzystywanych do produkcji. Dokument świadczy jednak nie tylko o tym, że producent dba o znakomity smak kawy, ale również środowisko i interes plantatorów. Zakup kawy Costa Coffee to więc pyszny produkt, który jednocześnie pozwala na rozwój dobrych dla planety plantacji kawowców.

Kawa Costa – gdzie kupić?

W sklepie internetowym Cafe Silesia można znaleźć kawę Costa Coffee w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępne są różne wielkości produktów, zaczynając od 200 gramów po kilogramowe mieszanki. Znajdzie się tutaj Costa kawa mielona oraz pełne ziarna, nadające się do zmielenia w domu. 

Kawa Costa Coffee – sprawdź ofertę w naszym sklepie i wybierz produkt, który przypadnie Ci do gustu najbardziej!

    pixel