Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BUTELKA COLD BREW

( ilość produktów: 2 )

Uwielbiasz chłodną, alternatywną wersję pobudzającej esencji kawowej? Zastanawiasz się, jak przyrządzić cold brew we własnym zaciszu domowym? W tej czynności nieocenioną pomocą będzie butelka do cold brew, którą znajdziesz w ofercie sklepu Cafe Silesia.

Butelka cold brew

Butelka cold brew to akcesorium, które umożliwia łatwe, wygodne i sprawne przygotowanie pobudzającego, chłodnego napoju. Jego parzenie różni się bowiem od klasycznego procesu i wymaga stosowania się do odpowiednich zasad. Najważniejszą z nich jest schowanie gotowej esencji na dłuższy czas do lodówki. To umożliwia tzw. macerację napoju, czyli nasiąknięcie zmielonych ziaren chłodną wodą. Zadanie ułatwia profesjonalna butelka do cold brew. Zaparzacz wyposażony jest bowiem w cienki filtr, który umożliwia kawie nasiąknąć wodą w równomierny sposób. Dzięki temu napar jest klarowny oraz wyjątkowo smaczny i aromatyczny.

Butelka do cold brew – wybierz swoją ulubioną!

W ofercie sklepu Cafe Silesia dostępne są dwa warianty butelek cold brew marki TIMEMORE (czarna i biała). Minimalistyczny design akcesoriów umożliwia estetyczną prezencję na blacie kuchennym, co doceniają wszyscy miłośnicy eleganckich wnętrz. Co jednak ważniejsze butelki cold brew ze względu na swój kształt stożka są niezwykle kompaktowe. Dzięki temu ich trzymanie w dłoniach w trakcie przygotowania napojów jest niezwykle wygodne, a ich przechowywanie w lodówce nie zajmuje dużo miejsca. Butelki do cold brew zaopatrzone są nie tylko w wysokiej jakości filtr, ale również szczelną zakrętkę. Ta umożliwia zachowanie pożądanego aromatu napoju, a także chroni przed ewentualnymi wyciekami. Co więcej, tworzywo, z którego wykonane zostały poszczególne elementy akcesoriów, sprawiają, że niskie temperatury nie wpływają w żaden sposób na pogorszenie działania butelek cold brew.

Cold brew – butelka w sklepie Cafe Silesia

Prosty, estetyczny design butelek do cold brew dostępnych w Cafe Silesia oraz trwałość materiałów, z których są one wykonane, sprawiają, że akcesoria charakteryzują się najwyższą jakością. Są one wybierane przez doświadczonych baristów, jak i sprawdzają się doskonale dla osób rozpoczynających swoją przygodę z cold brew. Przedmiot ten to obowiązkowy gadżet wszystkich miłośników chłodnych, orzeźwiających esencji pobudzających. Butelki cold brew – spraw, że przygotowany przez Ciebie napój uzyska pożądany, bogaty smak oraz niezwykle aromatyczny zapach.

RodzajRodzaj
KolorKolor
Widok
pixel