Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TRISMOKA

( ilość produktów: 5 )

Szukasz wysokiej jakości akcesoriów do serwowania pobudzającego espresso? Jesteś osobą, która zwraca uwagę nie tylko na smak, ale i prezencję kawy? Poznaj markę Trismoka i sprawdź, jakie jej produkty znajdziesz w naszym sklepie Cafe Silesia.

Akcesoria Trismoka

Trismoka to włoska firma, której siedziba mieści się w miasteczku Paratico. Jej początki znane były przede wszystkim z produkcji wyjątkowo aromatycznego espresso. Głównym celem założycieli było, i wciąż jest, promowanie kultury wydobywania prawdziwego smaku ziaren kawowca. Wraz z upływem czasu firma stała się popularna poza swoim krajem pochodzenia, a obecnie jej produkty dystrybuowane są niemal na cały świat. Mimo zwiększonej produkcji i stale rosnącego uznania wśród profesjonalistów Trismoka nie zatraciła tradycyjnego podejścia w tworzeniu wyjątkowych mieszanek. Zmiany umożliwiły natomiast poszerzenie oferty o dodatkowe produkty, takie jak akcesoria do parzenia pobudzającej esencji.

Akcesoria Trismoka w sklepie Cafe Silesia

Dzięki rodzimej tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie firma Trismoka produkcja mieszanek i akcesoriów do kawy opiera się na starannym podejściu. Zespół zaangażowany jest na każdym etapie tworzenia produktów, dzięki czemu finalnie konsumenci mogą cieszyć się doskonałą kawą we własnym zaciszu domowym. Starannie przygotowany napój pobudzający to jednak nie tylko odpowiedni dobór ziaren i ich prawidłowa obróbka, ale także sposób serwowania. Dzięki akcesoriom Trisomka dostępnym w Cafe Silesia jest to możliwe. Filiżanki firmowe sprawiają, że kawa zyskuje na prezencji, dzięki czemu smakuje jak z prawdziwej, włoskiej kawiarni! Naczynia dostępne są w różnych pojemnościach, dzięki czemu świetnie nadają się do picia zarówno espresso, jak i cappuccino czy latte. Dla osób, które szukają czegoś więcej niż klasyczny minimalistyczny wzór z logiem Trimoska, proponujemy filiżanki z kolekcji JUMBO, a także te, które posiadają piękne zdobienia. W ofercie sklepu Cafe Silesia znajdą Państwo również zestaw prezentowy 3 filiżanek Trismoka Espresso, który może być idealnym podarunkiem dla najbliższej osoby lub doskonałym uzupełnieniem domowej kolekcji serwisu kawowego. Akcesoria Trismoka w sklepie Cafe Silesia — najwyższej jakości kawa serwowana w najpiękniejszych filiżankach.

Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Widok
pixel