Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KAWA CAFFEN

( ilość produktów: 16 )

Na smak parzonego napoju pobudzającego wpływ ma nie tylko odpowiedni sposób jego przygotowywania, ale także jakość wykorzystywanych ziaren. O prestiżowych markach można mówić w momencie, gdy posiadają one wieloletnie doświadczenie w wypalaniu ziaren. Istotną kwestią jest również korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych plantacji, gwarantujących wydobywanie możliwie najlepszych substancji. Wysoką jakość potwierdzają światowe certyfikaty. Wieloma z nich mogą pochwalić się producenci kawy ziarnistej Caffen.

Kawa ziarnista Caffen – w trosce o najwyższą jakość

Marka, która zajmuje się produkcją kawy ziarnistej Caffen powstała w 1955 roku. Jej początkową siedzibą był mały pokój w dzielnicy Neapolu, gdzie założyciel Luigi Percuoco skomponował pierwszą mieszankę. W szybkim tempie firma przeniosła się do zakładu w celu produkowania większej liczby towaru. Firma stała się rodzinnym przedsiębiorstwem, w którym do dziś jako priorytet traktowane są takie wartości, jak:

  • wykorzystywanie ziaren wyłącznie ze sprawdzonych upraw,
  • brak defektów mieszanek,
  • rzetelna selekcja ziaren,
  • wypalanie ziaren zgodne z neapolitańską tradycją,
  • możliwie najlepsza klarowność napoju,
  • dbałość o doskonały smak i aromat kawy ziarnistej Caffen.

Kawa mielona Caffen – mieszanki dla każdego

W 1968 roku marka zajęła się produkcją pakowanej próżniowo kawy mielonej Caffen. Dzięki temu na zakup mieszanek producenta może pozwolić sobie każdy, niezależnie od stopnia doświadczenia związanego z parzeniem napojów pobudzających. Esencja uzyskiwana za pomocą kawy ziarnistej Caffen lub tej w postaci mielonej, jest doceniana zarówno przez jej początkujących miłośników, jak i wieloletnich koneserów.

Kawa mielona i ziarnista Caffen posiadają certyfikat ISO 9001:2015, który potwierdza wysoką jakość produktów. Marka na przestrzeni 60-letniego funkcjonowania na włoskim, a także światowym rynku, podbiła bowiem nie tylko serca kawoszy, ale także kontrolerów smaku. Sklep z kawą Caffen został wyróżniony również Międzynarodową Nagrodą Degustacji Kawy oraz ITCE Award 2020 – Międzynarodową Oceną Herbaty i Kawy.

Sklep z kawą Caffen – Cafe Silesia

W ofercie sklepu Cafe Silesia mogą Państwo znaleźć kawę ziarnistą Caffen o różnych gramaturach. Dostępne są pojedyncze produkty, jak i zestawy promocyjne, które umożliwiają zakup kilku mieszanek w niższej cenie. Coś dla siebie z pewnością znajdą zarówno ci, którzy cenią sobie rytuał parzenia pobudzającego napoju, jak i ci, którym zależy na czasie w trakcie przygotowywania porannego espresso. Posiadamy bowiem nie tylko mieszanki, które zawierają całe ziarna, ale także kawę mieloną Caffen, która nadaje się do natychmiastowego parzenia.

Sklep z kawą Caffen Cafe Silesia – wybierz najwyższą jakość ziaren i pozwól sobie na zaparzenie wyjątkowo aromatycznej esencji kawowej!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
AbonamentAbonament
Polecana doPolecana do
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
Ziarnista/MielonaZiarnista/Mielona
SkładSkład
+ Rozwiń- Ukryj
Waga (netto)Waga (netto)
Stopień paleniaStopień palenia
Zawartość kofeinyZawartość kofeiny
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel