Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JURA

( ilość produktów: 48 )

Jesteś właścicielem ekskluzywnego ekspresu Jura i szukasz dodatkowych akcesoriów, które możesz wykorzystać w trakcie parzenia kawy? Chcesz wymienić jedną ze zużytych części urządzenia i zastanawiasz się, gdzie można ją znaleźć? Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych produktów tej marki w sklepie Cafe Silesia.

Akcesoria Jura

Akcesoria Jura to szeroko pojęte przyrządy, które są niezbędne do należytego działania sprzętu lub służą do urozmaicenia serwowanych kaw. Dzięki takim elementom urządzenia pracują szybciej i sprawniej, a parzenie napojów pobudzających z ich pomocą jest czynnością niezwykle wygodną. Najczęściej wybieranymi akcesoriami są te, które umożliwiają przygotowywanie esencji mlecznych w ekspresie. W tym celu warto zaopatrzyć się w takie przedmioty jak:

  • specjalny przewód mleka z osłoną ze stali nierdzewnej,
  • odpowiedni łącznik wężyka do spieniania mleka,
  • spieniacz do mleka marki Jura,
  • profesjonalna dysza,
  • szklany pojemnik na mleko.

Wszystkie wyżej wymienione dodatki marki Jura można znaleźć w ofercie Cafe Silesia. W tym przypadku warto również zdecydować się na zakup pojemnika do czyszczenia systemu mlecznego, dzięki któremu możliwe jest zachowanie czystości i higieny na blacie kuchennym.

Akcesoria do ekspresów Jura

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo narzędzia, z których pomocą przygotowanie pobudzających napojów jest niczym innym jak przyjemnością. Wpływają bowiem one nie tylko na ułatwienie samego procesu parzenia kawy, ale również ogólną prezencję napoju, a także jego smak i aromat. Akcesoria do ekspresów Jura nadają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Dodatkowe części wyposażenia urządzeń sprawiają, że możliwe jest zachowanie pożądanych parametrów esencji pobudzających. Podgrzewacz do filiżanek Jura sprawia na przykład, że serwowana kawa zachowuje swoją prawidłową temperaturę. W ofercie znajdą Państwo również innowacyjne akcesoria do ekspresów Jura, takie jak Smart Connect Bluetooth Transmitter czy WiFi Connect, które umożliwiają obsługę urządzeń w najnowocześniejszy sposób, korzystając ze smartfonów.

W asortymencie znajdują się również inne akcesoria do ekspresów Jura, które znacznie usprawniają pracę urządzenia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
+ Rozwiń- Ukryj
RodzajRodzaj
+ Rozwiń- Ukryj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
KolorKolor
ZastosowanieZastosowanie
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel