KAWA MASTRO ANTONIO

( ilość produktów: 6 )

Jesteś właścicielem renomowanej kawiarni i zależy Ci na tym, aby serwować swoim klientom wyłącznie wysokiej jakości napoje pobudzające? Marzysz o zaparzeniu doskonałego, włoskiego espresso? Poznaj markę, która oferuje wyłącznie wysokiej jakości ziarna, kupując kawę Mastro Antonio.

Kawa Mastro Antonio

Palarnia kawy Mastro Antonio została założona przez dwójkę pasjonatów napojów pobudzających. Miłość do włoskiego napoju, jakim jest espresso, sprawiła, że zdecydowali się oni na założenie swojej marki. Obecnie stanowi ona jedną z najbardziej docenianych wśród polskich baristów.

Głównym priorytetem założycieli kawy Mastro Antonio jest stały rozwój. W trakcie produkcji mieszanek przykładają oni maksimum uważności i dbają o precyzję na każdym etapie tworzenia. Dotyczy to zarówno wyboru ziaren, jak i ich wypalania. Priorytetem jest wydobycie możliwie najbardziej naturalnych cech substancji.

Kawa ziarnista Mastro Antonio

Kawa ziarnista Mastro Antonio charakteryzuje się wyczuwalną nutą goryczki, a jednocześnie jest lekko kwasowa. Posiada intensywny, ale niezbyt mocny smak. Właściwości te świadczą o najwyższej jakości ziaren, co wpływa na prestiż marki.

Producenci zdecydowali się na wyprodukowanie kilku rodzajów mieszanek, dzięki czemu każdy może znaleźć smak idealnie dopasowany pod własne preferencje. Coś dla siebie znajdą z pewnością miłośnicy słodkich nut smakowych, jak i ci, którzy stawiają na bardziej owocowe aromaty.

Kawa Mastro Antonio w ofercie sklepu Cafe Silesia

W ofercie sklepu Cafe Silesia można znaleźć klasyczne smaki kawy Mastro Antonio, które docenione zostały przez profesjonalnych baristów. Mieszanki wykorzystywane są zarówno w kawiarniach i restauracjach, jak i prywatnych mieszkaniach. Wszystkie produkty pakowane są bardzo szczelnie, dzięki czemu zachowują swoją wysoką jakość przez długi czas.

Kawa Mastro Antonio w sklepie Cafe Silesia – poznaj głębie smaku pobudzającego napoju.

    pixel