KAWA HAYB

( ilość produktów: 40 )

Marzy Ci się przygotowanie najwyższej jakości kawy specialty? Szukasz mieszanki, która idealnie sprawdzi się do parzenia esencji zarówno metodami alternatywnymi, jak i klasycznymi? Poznaj kawę HAYB i rozpocznij swoją przygodę z pobudzającym napojem.

Kawa HAYB – produkt, który wyróżnia się na polskim rynku

Kawa HAYB jest produkowana przez warszawską palarnię, którą założyło grono przyjaciół z pasji do pobudzających mieszanek najwyższej jakości. Ich głównym priorytetem było stworzenie produktu, którego jakość będzie znana i kontrolowana od samego początku produkcji, aż po jej koniec. Twórcy kawy HAYB swoje doświadczenie zbierali zarówno w dużych korporacjach, jak i małych, rodzinnych firmach. Dzięki temu ich produkty są wyjątkowe, a co za tym idzie, doceniane przez wielu nawet największych krytyków.

Kawa ziarnista HAYB – doskonała do każdej metody parzenia

Producenci zadbali o to, aby ich kawa ziarnista HAYB cechowała się wyłącznie najwyższej jakości smakiem i aromatem. Ze względu na to, ich mieszanki składają się jedynie ze sprawdzonych ziaren jakości specialty. Dzięki temu nadają się one do różnego rodzaju metod parzenia takich, jak:

  • przelew,
  • espresso,
  • kawiarki,
  • metody alternatywne.

Kawa mielona HAYB

Producenci kawy mielonej HAYB stawiają sobie jako główny cel oddanie głębi i charakteru ziaren, dlatego w swoim motto podkreślają brak kompromisów co do kwestii jakości i smaku. Ze względu na to w przygotowywanych napojach z ich mieszanek można wyczuć zaangażowanie wszystkich osób, biorących udział w procesie produkcji.

Kawa HAYB w ofercie sklepu Cafe Silesia

Warszawska palarnia kawy HAYB decyduje się na wypalanie ziaren z różnych zakątków świata. Dzięki temu w ofercie można znaleźć wiele ciekawych produktów, które różnią się od siebie smakiem i aromatem. W sklepie Cafe Silesia przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych propozycji, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy słodszych opcji, jak i kwaśniejszych, wzbogaconych o nuty owocowe.

Kawa HAYB w sklepie Cafe Silesia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą.

pixel