KAWA ETNO CAFE

( ilość produktów: 19 )

 Wyjątkowy smak kawy uzyskiwany jest za pomocą świeżych ziaren zebranych z najlepszych plantacji z całego świata, a także odpowiedniego procesu wypalania ich. Taki napój można uzyskać wykorzystując między innymi kawę ziarnistą z palarni Etno Cafe. Zapoznaj się z tą marką, przeglądając ofertę Cafe Silesia i wybierz dla siebie najbardziej odpowiedni produkt.

Kawa ziarnista Etno Cafe

Palarnia kawy Etno Cafe powstała we Wrocławiu. Została założona przez jednego z mieszkańców tego miasta, który nawiązał wyjątkową przyjaźń z Etiopczykiem, który przebywał w Polsce w celu wykładania na Uniwersytecie Jagiellońskim. Natnael Hamda przywoził ze swoich rodzinnych stron ziarna kawy, które pozwalały uzyskać wyjątkowy napar. Spotkania prz tak wyjątkowym napoju były początkiem nawiązania pierwszej polsko-etiopskiej spółki, która szybko zyskała nazwę Etno Cafe.

Kawa Etno Cafe

Kawa ziarnista Etno Cafe wypalana jest w polskiej palarni. Właściciele marki nieustannie poszukują coraz to lepszych, bardziej zaskakujących połączeń, zestawiając ze sobą przeróżne nuty smakowe. Ich mieszanki idealnie nadają się do parzenia metodami tradycyjnymi, jednak doskonale sprawdzają się również dla miłośników alternatywnych sposobów przyrządzania pobudzającego napoju. Przykładowo kawa Etno Cafe Abyssinian Highland jest doskonałym produktem do przygotowywania esencji za pomocą ekspresów automatycznych, jak i kawiarek.

Kawa Etno Cafe w sklepie Cafe Silesia

W naszym sklepie Cafe Silesia można znaleźć najbardziej popularne mieszanki kawy ziarnistej Etno Cafe. Coś dla siebie znajdą tu zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z parzeniem poburzajądzego napoju, jak i tych, którzy cieszą się jego smakiem już od dłuższego czasu. W razie potrzeby nasi doradcy z chęcią pomogą w najlepszego produktu, dostosowując jego parametry do indywidualnych preferencji smakowych i potrzeb.

Kawa ziarnista Etno Cafe – wyjątkowy produkt w przystępnej cenie, który pozwoli na uzyskanie niezwykle aromatycznej esencji kawowej.

    pixel