Przeceniaj towary oznaczone kodem KAWATATY6
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TECHNIVORM MOCCAMASTER

( ilość produktów: 2 )

Szukasz wysokiej jakości filtrów do urządzenia, jakim jest Moccamaster? Aby parzone przez Ciebie napoje charakteryzowały się dobrym smakiem i wyjątkowym aromatem, konieczne jest korzystanie wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Przedstawiamy komplety filtrów Technivorm Moccamaster przeznaczone do ekspresów przelewowych.

Akcesoria Technivorm Moccamaster

Holenderska marka Technivorm Moccamaster zajmuje się produkcją ekspresów przelewowych już od 1968 roku. Od tego momentu stała się ona głównym dystrybutorem tego rodzaju urządzeń, co wpłynęło na poszerzenie jej oferty. Obecnie akcesoria Technivorm Moccamaster to wszelkiego rodzaju przedmioty, które ułatwiają parzenie pobudzającego napoju. Wszystkie produkty oferowane przez znaną markę charakteryzują się najwyższą jakością. Idealnym uzupełnieniem ekspresów przelewowych są między innymi filtry papierowe, które sprawiają, że wydobywany z ziaren kawowca smak w żaden sposób się nie zmienia. Rozmiary dostosowane są do urządzeń produkowanych przez tę samą firmę np. ekspresów Moccamaster Cup-One, termosów oraz szklanych dzbanków.

Akcesoria Technivorm Moccamaster w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia znajdą Państwo dwa najpopularniejsze rozmiary filtrów papierowych Technivorm Moccamaster w rozmiarach 4 oraz 1. Pierwsze z nich umożliwiają przygotowanie od 4 do 12 filiżanek pobudzającej esencji, drugie natomiast przeznaczone do ekspresów Cup-One odpowiadają od 2 do 5 filiżanek. Warto podkreślić, że wszystkie produkty bielone są w sposób ekologiczny, przyjazny środowisku. Akcesoria te idealnie sprawdzą się w użytku domowym, jak i gastronomicznym. Filtry są bardzo wydajne, a zarazem w przystępnej cenie. Dzięki temu można zaopatrzyć nimi swoją prywatną gablotkę kuchenną, jak i półkę w kawiarni czy restauracji. Najwyższa jakość materiałów sprawiła, że produkty Technivorm Moccamaster wybierane są przez najbardziej doświadczonych baristów na całym świecie. Filtry papierowe Technivorm Moccamaster w sklepie Cafe Silesia — dzięki nim przyrządzisz najbardziej wyrazistą i aromatyczną kawę w ekspresie przelewowym!

Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel