KAWA KAFAR

( ilość produktów: 13 )

Jesteś osobą, która ceni sobie produkty najwyższej jakości? Szukasz mieszanki, dzięki której przygotujesz w swoim domu pobudzający napój jak z prawdziwej kawiarni? Zainwestuj w kawę KAFAR, której producenci stawiają na najwyższą jakość oraz cenią sobie moralny sposób pozyskiwania ziaren.

Kawa KAFAR – z miłości do jakości i uczciwej produkcji

Marka produkująca kawę KAFAR została założona w 2015 roku przez grupę baristów, których połączyła miłość do najwyższej jakości mieszanek specialty. Ich priorytetem jest przede wszystkim precyzyjna selekcja sprowadzanych ziaren. Dzięki temu są oni wybierani przez wielu miłośników kawy zarówno tych, którzy przygotowują kawę w zaciszach domowych, jak i tych, którzy serwują ją w swoich kawiarniach. Poza wysoką jakością, założyciele kawy KAFAR, postawili sobie za cel produkcję odbywającą się z poszanowaniem praw lokalnych społeczeństw. Ziarna wydobywane są w sposób moralny, co wyróżnia palarnię na tle innych.

Kawa ziarnista KAFAR – klasyczne smaki i niebywałe połączenia

Kawa ziarnista KAFAR charakteryzuje się niebywałym smakiem, który z dnia na dzień jest udoskonalany przez producentów. W ofercie palarni można znaleźć klasyczne propozycje idealne dla miłośników tradycjach smaków, jak i ciekawsze wersje mieszanek dla osób, które chcą spróbować niecodziennych połączeń. Przykładem jest kawa ziarnista KAFAR Panama Essence, w której znajdują się takie aromaty, jak:

  • wiśnia,
  • espresso,
  • kawiarki,
  • metody alternatywne.

Kawa KAFAR w ofercie sklepu Cafe Silesia

W ofercie sklepu Cafe Silesia znajdą Państwo najbardziej docenione mieszanki klientów palarni kawy KAFAR. Ze względu na wysoką jakość ziaren, dzięki kawie KAFAR uzyskać można wyjątkowo wyraziste, klarowne i doskonałe w konsystencji napoje pobudzające.

Kawa KAFAR – doceniana przez najbardziej wymagających kawoszy.

    pixel