JURA

( ilość produktów: 54 )

Chcesz usprawnić przygotowywanie kawy, ale zależy Ci na wykorzystywaniu wyłącznie sprawdzonych i docenionych przez profesjonalistów urządzeń? Poznaj akcesoria Jura, które mimo tego, że należą do najczęściej wybieranych modeli wśród baristów, doskonale nadają się również do użytku domowego.

Akcesoria Jura

Akcesoria Jura to odzwierciedlenie najwyższej jakości. Urządzenia tej marki są produkowane z ogromną starannością, dzięki czemu cechują się wyjątkową trwałością i solidnością. Produkcja urządzeń Jura rozpoczęła się w 1931 roku i od tamtego czasu jej założyciele uważani są za pionierów w swej dziedzinie. Głównymi wartościami producentów są bowiem:

  • innowacja,
  • najwyższa jakość,
  • pierwszorzędne wzornictwo,
  • zrównoważony rozwój.

Twórcy marki w szybkim tempie zdecydowali się na poszerzenie linii swoich produktów, dzięki temu dziś każdy klient może zakupić zarówno całe urządzenia np. ekspresy automatyczne, jak i pojedyncze elementy typu przewody mleka, wężyki silikonowe do kawy, pojemniki do czyszczenia systemów mlecznych. Tak bogata oferta sprawia, że wyposażenie kuchni w profesjonalny sprzęt do przygotowywania kawy jest mało problematyczne.

Akcesoria Jura w sklepie Cafe Silesia

W ofercie sklepu Cafe Silesia znajdą Państwo wiele akcesoriów Jura, które służą zarówno do zaopatrywania lokali gastronomicznych, jak i prywatnych pomieszczeń kuchennych. Dzięki produktom tej marki możliwe jest między innymi przygotowanie kawy ziarnistej do odpowiedniej obróbki, urozmaicenie jej o napoje mleczne, a także estetyczne serwowanie. Zapewniają to wszelkiego rodzaju części wymienne ekspresów kawowych, dodatkowe akcesoria typu korpusy spieniaczy, pojemniki chłodzące oraz przepięknie wyprofilowane filiżanki i szklanki marki Jura. Akcesoria Jura w sklepie Cafe Silesia – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów profesjonalnej marki dostępnej w naszym sklepie!

pixel