NIVONA

  ( ilość produktów: 4 )

  Zastanawiasz się, jak czyścić ekspres marki Nivona? Zależy Ci na skutecznej metodzie, która w żaden sposób nie uszkodzi sprzętu? Sprawdź środki czystości, które zostały stworzone specjalnie dla urządzeń Nivona i zapewnij sobie ich długą żywotność.

  Konserwacja ekspresu Nivona

  Firma Nivona działa na rynku już od 2009 roku. Jest ona jedną z najpopularniejszych marek tworzących profesjonalne ekspresy do kawy oraz akcesoria potrzebne do ich obsługi czy konserwacji. Celem marki jest wypuszczanie na rynek wyłącznie wysokiej jakości produktów, które podniosą standard przygotowywanych w zaciszach domowych napojów pobudzających. Zarówno ich sprzęt, jak i środki potrzebne do konserwacji ekspresów Nivona mogą być wykorzystane przez osoby prywatne, a także właścicieli lokali gastronomicznych.

  Filtr do wody Nivona

  Zadaniem filtra do wody Nivona jest zapobieganie osadzania się kamienia oraz innych niekorzystnych osadów wewnątrz ekspresu. Dzięki takiemu działaniu przedłuża się użytkowość urządzenia. Filtry dodatkowo oczyszczają wykorzystywaną wodę podczas przygotowywania napoju, sprawiając, że jej smak jest znacznie bardziej satysfakcjonujący.

  Płyn do czyszczenia spieniaczy Nivona

  Wydajny płyn do czyszczenia spieniaczy Nivona ułatwia konserwację tych elementów urządzenia, które mają styczność z mlekiem. To umożliwia usunięcie wszelkich zabrudzeń powstałych na wskutek osadzania się produktu mlecznego, a co za tym idzie pozbycie się ewentualnych bakterii i wirusów. Wykorzystanie profesjonalnego płynu do czyszczenia spieniaczy Nivona to również gwarancja przedłużenia bezproblemowej pracy tego akcesorium.

  Tabletki czyszczące Nivona

  Tabletki czyszczące Nivona to środki pielęgnacji, które mogą być używane do czyszczenia urządzeń na co dzień. Ich głównym zadaniem jest pozbycie się resztek kawy oraz tłustych osadów. Tego rodzaju zabezpieczenie nie tylko chroni sprzęt, ale zapewnia również doskonały smak pobudzającego napoju.

  Odkamieniacz w płynie Nivona

  Gdy na ekspresie do kawy pojawia się zbyt duża ilość osadu, rdzy czy innego rodzaju zabrudzeń, niezbędne jest wykorzystanie skutecznego środka, który posłuży do usunięcia takich nalotów. Bardzo dobrym produktem jest odkamieniacz w płynie Nivona, który przeznaczony jest do ekspresów właśnie tej marki. Pozwala on na skuteczne usunięcie kamienia, sprawiając, że sprzęt działa sprawniej, a przygotowywana z niego kawa posiada lepszy smak i aromat.

  Konserwacja ekspresu Nivona – zapewnij sobie czysty i bezpieczny w użytku sprzęt, dzięki profesjonalnym środkom czystości.

   pixel