Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

SYSTEM MLECZNY

( ilość produktów: 15 )

Chcesz zapewnić sobie maksymalną użytkowość sprzętu do parzenia kawy? Zależy Ci na zachowaniu bezpieczeństwa i higieny w trakcie przygotowywania pobudzających napojów mlecznych? Czynnością, o którą warto zadbać w tym przypadku, jest przede wszystkim czyszczenie systemu mlecznego w ekspresie. Sprawdź, jakie produkty Ci w tym pomogą i zapewnij sobie użytkowość sprzętu na wiele lat.

Czyszczenie systemu mlecznego

Czyszczenie systemu mlecznego to czynność niezbędna do zachowania maksymalnej higieny i estetyki sprzętu. W trakcie przygotowywania mlecznego napoju resztki mleka mogą gromadzić się na dyszy spieniającej czy innych mniej lub bardziej istotnych częściach urządzenia. Wpływa to niekorzystnie na użytkowość ekspresu i smak kawy, a co ważniejsze, jest niekorzystne dla zdrowia. Zadbanie o czystość miejsc, z którymi napoje mleczne mają kontakt, jest więc niezwykle ważne.

Czyszczenie systemu mlecznego polega przede wszystkim na regularnym płukaniu wodą zmieszaną z odpowiednim środkiem pielęgnacyjnym wszystkich przestrzeni w ekspresie, w których pojawia się mleko. Należy podkreślić, że płukanie takich elementów jest konieczne każdorazowo po przygotowaniu napoju. W celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń i rozwijających się bakterii należy jednak zadbać o dodatkowe oczyszczenie sprzętu. Do tego przydają się przede wszystkim płyny do czyszczenia układu mlecznego ekspresów automatycznych. Tego rodzaju środki będą również przydatne w celu higienizacji odrębnych spieniaczy do mleka.

Płyn do czyszczenia systemu mleka w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia proponujemy Państwu szeroką ofertę środków do czyszczenia systemu mlecznego. Każdy produkt cechuje się najwyższą jakością. Do uzyskania mieszanek wykorzystano wyłącznie sprawdzone składniki, które w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie urządzenia. Dostępne w ofercie płyny do czyszczenia układu mlecznego produkty są przede wszystkim:

  • specjalistyczne,
  • sprawdzone,
  • bezpieczne dla zdrowia,
  • skuteczne.

Dzięki nim możliwe jest profesjonalne czyszczenie systemu mlecznego, co wpływa nie tylko na zachowanie maksymalnej czystości ekspresu, ale również na lepsze działanie spieniacza, a co za tym idzie, na smak przygotowywanego napoju.

Środki do czyszczenia systemu mlecznego w Cafe Silesia – szeroki wybór produktów do pielęgnacji ekspresów, dzięki którym urządzenia zapewniają maksymalną użytkowość.

MarkaMarka
+ Rozwiń- Ukryj
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
ZastosowanieZastosowanie
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel