Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CHEMEX

( ilość produktów: 14 )

W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment sprzętu do kaw alternatywnych. W Cafe Silesia oferujemy produkty praktyczne i zachwycające nowoczesnym designem. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi producentami w kawowym świecie – jednym z nich jest marka Chemex, której nazwa powoduje błysk w oku każdego kawosza. Piękne, szklane dzbanki o wyjątkowym kształcie należą do najbardziej znanych i cenionych produktów tego producenta.

Chemex dripper w Cafe Silesia – styl i funkcjonalność

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę akcesoriów do serwowania kawy. Wierzymy, że serwowanie aromatycznej kawy jest dla naszych klientów niezwykle ważną częścią dnia. Szklane dzbanki marki Chemex są niezwykle funkcjonalne, co zawdzięcza się detalicznemu podejściu na każdym etapie produkcji. Dlaczego wyróżniają się na tle innych produktów?

  • Są wykonane z wysokiej jakości szkła.
  • Różnią się pojemnością, kształtem i ogólny wyglądem.
  • Charakteryzują się prostą budową – zazwyczaj nie posiadają ruchomych części, które mogą negatywnie wpływać na funkcjonalność.

Niektóre modele dzbanków mają wygodny uchwyt, który wielu użytkownikom usprawnia proces serwowania napoju.

Filtry papierowe Chemex

Do przygotowania kawy metodą przelewową niezbędne są papierowe filtry – w Cafe Silesia oferujemy zestawy o różnych kształtach (okrągłe, kwadratowe). W każdym opakowaniu można znaleźć 100 szt. filtrów, które doskonale pasują do zaparzacza Chemex. Dzięki temu uzyskany napar jest klarowny i kompletnie pozbawiony najdrobniejszej nuty goryczy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Chemex dostępnymi w naszym sklepie – są niezastąpione pod względem designu i funkcjonalności, co od lat cenią sobie prawdziwi kawosze.

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
MateriałMateriał
Pojemność naczyniaPojemność naczynia
Pokaż tylko Pokaż tylko
pixel