Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

AEROBIE

( ilość produktów: 17 )

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z jedną z najpopularniejszych metod alternatywnego przygotowywania kawy, jaką jest AeroPress, to poszukiwania idealnego akcesorium możesz rozpocząć od zapoznania się z marką AEROBIE. Popularne przyrządy do parzenia kawy tworzone przez tego producenta znajdziesz w ofercie naszego sklepu Cafe Silesia. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami.  

Akcesoria AEROBIE

Marka AEROBIE znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości akcesoriów tworzonych dla wszystkich miłośników alternatywnej metody parzenia kawy – AeroPressów. Sposób przygotowywania wywaru z ich wykorzystaniem polega na zalaniu zmielonych ziaren kawy gorącą wodą, a następnie przeciśnięciu jej pod ciśnieniem przez specjalny papierowy bądź metalowy filtr. Do zaparzenia kawy potrzebne jest więc nie tylko samo urządzenie, jakim jest AeroPress, ale również odpowiednio dostosowane do niego filtry, umożliwiające pozbycie się fusów. Producenci AEROBIE oferują dostęp do wysokiej jakości akcesoriów, umożliwiających przygotowywanie wywaru za pomocą właśnie tej metody. Marka zyskała jednak rozgłos nie tylko ze względu na precyzję, z jaką tworzy swoje produkty. Wraz z wypuszczeniem dwóch sprzętów przeznaczonych do parzenia kawy poza domem, do miłośników akcesoriów AEROBIE dołączyły osoby często podróżujące i te, które nie mają czasu na przygotowywanie pobudzającego napoju w domu. AEROPRESS GO Travel Coffee Press oraz AEROPRESS zestaw z pokrowcem to doskonałe urządzenia, które umożliwiają przygotowywanie aromatycznej kawy niezależnie od tego, w jakim miejscu dana osoba się znajduje.  Trwałość i wysoka jakość materiałów, z jakich wykonany jest sprzęt, sprawiają, że jest on nie tylko niezwykle wygodny w użytkowaniu, ale i służy właścicielom przez wiele lat.

Akcesoria AEROBIE w sklepie Cafe Silesia

W sklepie Cafe Silesia oferujemy Państwu dostęp zarówno do klasycznej wersji AeroPressu marki AEROBIE i papierowych filtrów odpowiednio do niego przystosowanych, jak i obu wariantów  akcesoriów rozszerzonych. Dostępne produkty są w bardzo przystępnej cenie, co jest kolejną zaletą produktów marki AEROBIE.

Akcesoria AEROBIE w sklepie Cafe Silesia – przygotuj pyszną i aromatyczną kawę, gdziekolwiek jesteś!

Przedziały cenowePrzedziały cenowe
RodzajRodzaj
PrzeznaczeniePrzeznaczenie
KolorKolor
+ Rozwiń- Ukryj
Pokaż tylko Pokaż tylko
Widok
pixel