M. PELCZAR CHOCOLATIER

( ilość produktów: 33 )

Szukasz ręcznie robionych czekolad, które zawierają najwyższej jakości składniki? Zależy Ci na znalezieniu wyłącznie najlepszych wyrobów czekoladowych? Poznaj mistrza polski cukiernictwa M. PELCZAR CHOCOLATIER, który jest twórcą czekolad ręcznie robionych. W sklepie Cafe Silesia można znaleźć szeroką ofertę najbardziej docenianych produktów firmy Pelczar.

Słodkości M. PELCZAR CHOCOLATIER

Manufaktura czekolady M. PELCZAR CHOCOLATIER powstała w 2011 roku. Założycielem słodkich wyrobów jakości premium jest sam Mirosław Pelczar, który już od swoich najmłodszych lat marzył o zostaniu cukiernikiem. Swoje doświadczenie zbierał pod okiem wybitnej klasy profesjonalistów i sam poświęcił wiele lat pracy, dążąc do stworzenia najlepszych pod względem jakości i smaku ręcznie wyrabianych czekolad. Mirosław Pelczar stworzył ekskluzywną markę, a sam został dwukrotnie wyróżniony mianem Mistrza Polskich Cukierników. Poza tym tytułem założyciel PELCZAR CHOCOLATIER posiada również wiele innych wyróżnień, świadczących o tym, że wyroby te są wyłącznie najwyższej jakości.

Czekolada M. PELCZAR CHOCOLATIER

Linia ekskluzywnych czekolad M. PELCZAR CHOCOLATIER została stworzona z miłości do słodkiego i wyjątkowego smaku wyrobów z ziaren kakaowca. Tabliczki wyróżniają się nie tylko zawartością naturalnych składników. Czekolady zawierają również inne, słodkie połączenia w postaci dodatków, które wzmacniają smak czekolad Pelczar. Do najpopularniejszych należą:

  • wanilia Bourbon,
  •  świeże bakalie,
  •  truskawki liofilizowane,
  •  skórka pomarańczowa liofilizowana,
  •  chrupiące migdały.

Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom M. PELACZAR CHOCOLATIER przygotowuje wyroby czekoladowe zarówno o klasycznych smakach, jak i bardziej wyrafinowanych np. creme brulee, lemon tart czy tiramisu.

M. PELCZAR CHOCOLATIER w sklepie Cafe Silesia

Linia ekskluzywnych ręcznie robionych czekolad M. PELCZAR CHOCOLATIER dostępna jest w ofercie sklepu Cafe Silesia. Wyroby na bazie najwyższej jakości naturalnych składników, charakteryzują się nie tylko wyjątkowym, słodkim smakiem, ale i wyjątkową prezencją. Poszczególne produkty zdobione są przeróżnymi dodatkami, a ich eleganckie opakowanie jeszcze bardziej podkreśla wykwintność i wysoką jakość.

M. PELCZAR CHOCOLATIER w sklepie Cafe Silesia – poznaj najwyższej jakości czekolady!

pixel