KAWA ESSSE

( ilość produktów: 12 )

Przy wyborze kawy cenisz sobie takie wartości, jak wysoka jakość ziaren, gwarancja dobrego smaku czy produkcja w zgodzie ze środowiskiem? Szukasz mieszanki zachwycającej wyjątkowym smakiem i aromatem, które potwierdzisz nie tylko za pomocą własnego doświadczenia, ale i opierając się na uznaniu ekspertów. Zapoznaj się z ofertą kawy ziarnistej Essse, dostępną w Cafe Silesia.

Kawa ziarnista Essse – wiedza, nauka i specjalizacja

Marka produkująca kawę ziarnistą Essse powstała w roku 1979 w Bolonii. Od samego początku istnienia jej założyciele, znani jako rodzina Segafredo, za najważniejszą wartość produktów uznają wysoką jakość, dostosowaną do wymagań klientów. Producenci kierują się filozofią bazującą na trzech filarach:

  • wiedzy (scienza), 
  • nauce (sapienza),
  • specjalizacji (specializzazione).

Te wartości zdecydowali się umieścić również w nazwie marki. Są one bowiem rozwinięciem trzech literek “s”, znajdujących się w nazwie “kawa ziarnista Essse”. Jest to symbol doświadczenia, jaki posiadają założyciele i wszyscy pracownicy, innowacyjności, z której korzysta się w trakcie produkcji, oraz wysokiej jakości mieszanek. Z upływem lat sklep z kawą Essse zyskiwał na popularności, kradnąc serca kolejnych miłośników espresso, co doprowadziło do rozpopularyzowania firmy nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie.

Kawa mielona Essse – w trosce o zadowolenie klientów

Decyzja o przeniesieniu produktów włoskiej marki zmusiła jej twórców do poszerzenia oferty o kolejne propozycje. Wśród nich znaleźć można już nie tylko klasyczne mieszanki, ale również takie opcje jak kawa mielona Essse. Doprowadziło to także do intensywnego doskonalenia oferty, którego celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów. Twórcy marki podkreślają, że ich głównym założeniem jest promowanie włoskiej kultury espresso. Dzięki temu korzystając z kawy ziarnistej Essse, można uzyskać naprawdę wyjątkowo aromatyczną esencję. Doceniają to nie tylko osoby rozpoczynające swoją przygodę z parzeniem kawy, ale również doświadczeni bariści. Kawa ziarnista Essse bardzo szybko zyskała uznanie wśród koneserów smaku, jak i instytucji przyznających certyfikaty świadczące o najwyższej jakości produktach.

Sklep z kawą Essee może pochwalić się certyfikatami ISO 9002 oraz ISO 9001. Marka odznacza się również jednym z najlepszych wyróżnień na włoskim rynku i posiada certyfikat Istituto Nazionale Espresso Italiano (INEI), którego jest również oficjalnym członkiem.

Sklep z kawą Essse – Cafe Silesia

Kawa ziarnista Essee jest przeznaczona dla każdej osoby, ceniącej sobie wyjątkowy smak napoju pobudzającego. Idealnie wyselekcjonowane ziarna, nowoczesne sposoby produkcji oraz nieustanne doskonalone usługi i produkty sprawiają, że marka jest pionierem wśród cenionych na całym świecie substancji z kofeiną. Sklep z kawą Essse polecany jest każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach.

W ofercie Cafe Silesia można znaleźć najbardziej uznawane mieszanki tej firmy takie, jak kawa Essse Americano mielona, kawa bezkofeinowa Essse Decaffeinato mielona, kawa Essse Selezione ARABICA ziarnista, które w zależności od preferencji wykorzystywanych ziaren, można dostosować do własnych wymagań.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi mieszankami kawy Essse.

    pixel